Привітання з днем народження Соні у прозі

Привітання з днем народження Соні у прозі

Сонечко, ясне сонечко! Дивись, скільки радісних хвилинок дарує тобі сьогодні – твій День народження… Усміхнися всім навколо, сяй, випромінюй чудовий світ чарівності і поділися своєю чарівністю. Нехай твоє життя стане краще, яскравіше, гарніше, вдаліше! Насолоджуйся святом і вір в свою мрію.

Сонечка, як багато хочеться сказати в твій День народження ніжних, добрих слів… Нехай тебе завжди супроводжує Добро і Удача. Нехай оточують тільки позитивні, світлі люди, а кожен день приносить нові радісні враження. Бажаю тобі життєвих перемог та нових звершень, і щоб всі твої мрії збувалися!

День народження у Соні нашої милої – це лише розквіт долі. Будь бажаною і коханою, і прийми від нас квіти.

Бажаємо тобі, Соня, щоб твоє життя була схожа на букет квітів. Нехай вона буде яскрава, красива та постійно нова! Хай зміни тільки прекрасні тебе чекають, а близькі люди тільки радують!

Бажаю сонця у синій височині і пенья солов’я в полночной тиші! Бажаю, Соня, бути тобі, дивно красивою і щасливою!

Бажаю, Соні, бути гарною, доброю, милою, терплячою. Бути завжди трохи нової, життєрадісною, здоровою. Бути довше молодий і не старіти душею.

Бажаю, Соня, бути тобі бажаною, і бути ніжною і довгоочікуваною, найулюбленішою бути і всіх подруг красивіше, і за всіх на світі бути щасливішою!

З квітучих садів я букет збирав для Соні. З вершин блакитних намисто кував для Соні. І зірку за зіркою я в долонях зігрів для Соні. Пісню річок і морів росным вранці проспівав для Соні. Я звелів – і трава проросла, і схід заалел для Соні. Я звелів – і срібний пролунав тост на честь Соні!

Кохана моя, Сонечко, я бажаю тобі здоров’я, лише воно одне – є найбільше щастя. Ти будь завжди у відмінній формі, рідна моя, нехай всі болі розтопить весняне сонечко, посміхайся йому! Я бажаю тобі цвісти і молодіти всім нам на радість!

Кохана, тобі дарую я букет троянд, нехай краса твоя живе сто років. Твій голос, Соня, і очі твої сповнені любові і ніжності, і пасмо волосся твоїх чарівних подібна хмарах небесних. Тобі від серця побажаю завжди такою бути, не старіти, цвісти, бути красивою і бути щасливою, здоровою, радісною і співати.