Поздоровлення в прозі Лесі

Поздоровлення в прозі Лесі

Олеся, ти прекрасна! Нехай День народження подарує тобі веселий настрій, підбадьорить і заряджає позитивною енергією. Хай душа співає, як травневі птиці, а на вустах радісна усмішка сяє. Бажаю тобі зберегти свою чарівність на довгі роки, підкорювати вершини успіху і бути такою ж щирою і милою, як сьогодні!

Вітаємо зі святом нашу маленьку принцесу! Бажаємо тобі, Олесю, так само відмінно вчитися, радувати всіх своїми виступами і не забувати своїх подружок! Ми раді, що в цьому світі є така красива і дивовижна дівчинка!

Олеся, з Днем Ангела! Ти розумна, гарна, дотепна на слова і исполнительна на справи. Залишайся такою ж, розцвітаючи з роками. Ти володієш сильним характером, і все ж надійне плече, на яке у важку хвилину ти зможеш покластися, необхідно, його і бажаю тобі!

Олеся, бажаю тобі в твій День Народження бути завжди позитивною. Успіхів тобі у всіх сферах життя. Нехай поруч з тобою завжди будуть дорогі тобі люди, нехай абсолютно будь-яка твоя ідея отримує підтримку, а всі невдачі залишаться в минулому. Вітаю тебе!

Не календар нам говорить,
Що настало літо,
Літні забави обіцяє
Нам – вірна прикмета!
Твій День народження прийшов,
Олеся, дорога!
І хто про сонечко забув,
Той згадає, це знаємо!
Ти уся із сонячних променів,
У веселих конопушках,
Нам жити на світі веселіше
Від маленької дівчинки!
Так посміхайся ж долі!
Нехай біди, горе – мимо!
Бажаємо, мила, тобі
Успіхів! І бути щасливою!

Олеся! Леся, Олесенька!
Тебе привітати хочемо.
Ти – як дорогоцінний посудину
З таємницею весен і зим.
Бажаємо тобі здоров’я,
І щастя, і легких доріг.
Завжди будь красивою Олеся,
Наш ніжний, витончений квітка!