Привітання з днем народження колишньому чоловікові у прозі

Привітання з днем народження колишньому чоловікові в прозі. Різні поздоровлення зі святом дня народження на сайті Iwish.co.ua – заходьте і вітайте з нами.

Для тебе найкращі пожеланья, вітаю з днем народження. Колишньому чоловікові хочу багато чого сказати, а головне завжди тебе буду шанувати. Нехай у серці живе любов, хай змушує закипати кров, нехай мрії збуваються, і життя прекрасне тільки трапляється. Сонце променями нехай тебе будить і кожна хвилина надихає.

Бережи завжди тих, хто цінує тебе сьогодні вітаю з днем народження. Щиро бажаю богатирського здоров’я тобі, і успіху великого колишньому чоловікові. Роби завжди так, щоб тобі було добре, хай Бог тебе оберігає і в житті хай буде легко. Не шкодуючи сил йди тільки вперед, нехай тебе грандіозний успіх скрізь чекає.

Колишній чоловік!
Вітаю з днем народження!
Побажаю сили і мужності, щоб перенести тяготи цієї нелегкої життя!
Краще завжди попереду! Вір в це обов’язково!
Будь непримиренним в боротьбі, але добрим для своїх близьких, які чекають від тебе опіки, турботи і уваги!
І настане гармонія!

Вітаю з днем народження, колишній чоловік мій!
У житті буває всяке… Наше розставання тому підтвердження. Але не будемо киснути і сумувати!
Вір! Ми всі народжені бути щасливими, значить, обов’язково ними будемо, не дивлячись ні на що!
Бажаю тобі знайти свою музу, яка буде тебе надихати!

Надійний чоловік хоч і колишній, я тебе з днем народження вітаю. Бажаю тобі завжди втілювати в життя свої мрії. Ще бажаю тобі багато ніжності, тепла і великої любові, нехай ангел охоронець допомагає на твоєму шляху. Надія і Віра нехай в душі буде, а попереду тебе грандіозний успіх чекає. Можливості свої не випускай і майбутнє завжди радо зустрічай.

Не сумуй ніколи адже вся життя попереду, ти народжений для перемог і справжньої любові. Колишньому чоловікові привітання з днем народження, бажаю тобі щастя і міцного здоров’я. Нехай успіх переслідує тебе і завжди тобі везе. Ти все розумієш без зайвих слів, тебе завжди я буду поважати, і завжди тільки бажати кращого. Нехай Весна живе у душі твоїй, красиво відзначати цей день починай.

Тебе з днем народження вітаю, мій колишній чоловік!
Що побажати? Звичайно ж, кохання! І щоб вона обов’язково була розділена, одна на двох! Тоді крила виростають за спиною, з’являється готовність здійснювати подвиги і зухвалі вчинки заради коханої людини!
Ще – миру в душі!
Зі святом!

Вітаю тебе з днем народження, колишній чоловік мій!
Нехай вирує і кипить життя, але я впевнена, у тебе вистачить терпіння і сил міцно тримати штурвал і плисти в потрібному напрямку!
Спокус багато. Ніхто не сперечається. Але це все пусте і нікчемне!
Головне в житті – любов і людські стосунки!

Я сьогодні вітаю з днем народження колишнього чоловіка. Бажаю тобі самого найкращого, нехай успіх тебе не покидає, нехай природа надихає, а серце завжди гаряча любов зігріває. Не пускай в своє життя смуток і печаль. Нам з тобою ніколи минулого не було шкода. Ми стали друзями, і це наше достиженье, наше життя це завжди прекрасні впечатленья.

З днем народження вітаю, мій колишній чоловік!
Зараз це просто і буденно… А скільки емоцій ми з тобою пережили! І не тільки позитивних! Дуже добре, що ми залишилися друзями!
Бажаю тобі в будь-якій ситуації, при різних обставинах завжди залишатися людиною з великої літери!

Дивіться також