Щирі компліменти хлопцю українською мовою

Кожне свято це можливість сказати близьким більше, ніж ми говоримо щодня. Обирайте з сучасних компліментів хлопцю у прозі і радійте разом з дорогими людьми

Не дивитися на вас можливо, а припинити думати про вас – немає. Ваша неймовірна красивість і зухвала мужність не бажають залишати мої думки …

Одна думка про те, що ти скоро повернешся, змушує мене рухатися далі!

Милий! Кожен твій пекучий пристрасний погляд миттєво змушує розпускатися в моєму серці дивовижні і прекрасні квіти трепетних почуттів, він розбурхує і надихає, і невідворотно наповнює душу казковим чарівним ароматом всепоглинаючої взаємної любові!

Всі мої приємні враження від життя пов’язані лише з тобою.

Я люблю ті моменти, коли ти повертаєшся, але терпіти не можу проводжати тебе.

Ти найдорожче, що є у мене в житті. Я вдячна долі, що вона зробила мені такий королівський подарунок. Ти найкращий хлопець на землі, і гідний тільки захоплення. Моя любов до тебе стає з кожним днем ​​все сильніше. Твій характер, твоя манера, твоя краса завжди чарують мене. Милий, я люблю тебе і хочу, щоб завжди ми були разом. Ти для мене, як ковток повітря, ти все, що в житті є у мене. Бажаю тобі всього самого найкращого, нехай моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Ти такий молодець! Справляєшся з будь-яким завданням з неймовірною легкістю. Тобі підвладна будь-яка робота. Як мені пощастило з тобою!

Твої іскорки в очах, глузлива посмішка змушує моє серце співати від радості.

Я дещо забула надіти … Давай перевіримо що саме?

Неперевершений у всьому!

Мені подобаються твої маленькі знаки уваги, які показують величину твоєї турботи про мене.

Хіба можна встояти перед твоїм прекрасним поглядом, ніжна посмішка твоя вбиває наповал, а приємний тембр голосу бере в полон, з якого я не хочу йти. Не відпускай мене на свободу, адже в твоїх обіймах так солодко і затишно, в твоїх руках, улюблений, моє щастя!

Ти можеш повірити в те, що ти їхав, а я вже сумувала так, ніби не бачила тебе 1.000.000 років!

Я завжди здогадувалася, що у тебе золоті руки. Я вірю в тебе і в твої здібності.

У мене ні до кого не було таких почуттів і такої любові. Ти – майже ідеал. Чому майже? Тому що так, у тебе є недоліки, але вони є продовженням твоїх достоїнств. У будь-якому випадку – ти кращий !.

Ти такий надійний – мені з тобою дуже добре.

З тобою мені так тепло, спокійно і затишно.

Прийми моє повідомлення, кожну букву в ньому я поцілувала і передала тобі з величезною любов’ю.