Оригінальні компліменти чоловіку у прозі

Кожне свято це можливість сказати близьким більше, ніж ми говоримо щодня. Обирайте з компліментів чоловіку і радійте разом з дорогими людьми

У тебе такий гарний і оригінальний краватку. Мрія кожного!

Навіть в найсіріший день ти можеш створити приємну атмосферу.

Не дивитися на вас можливо, а припинити думати про вас – немає. Ваша неймовірна красивість і зухвала мужність не бажають залишати мої думки …

Ти став для мене одурманюючих ароматом весняного ранку. Ти став для мене поривом гарячого літнього вітру. Ти став для мене заспокійливим шелестінням осіннього листя. Ти став для мене сенсом життя!

Момент, коли я вийшла за тебе заміж був самим доленосним, тоді я вирішила зв’язати свою долю з найкращим чоловіком на світі, і за весь час спільного проживання я ні на мить не сумнівалася в цьому виборі.

Мій спокусник! Я не можу встояти перед твоїм зачаруванням)

Самотність розтягує хвилини так, що мені просто нестерпно тебе чекати.

Це незвичайно: твої руки такі сильні, але при цьому ніжні. У них я відчуваю себе маленькою дівчинкою, яка під захистом сильного, люблячого чоловіка.

Твоя посмішка така приваблива, що не дає мені заснути.

Наша любов скувала нас золотим ланцюгом, зв’язавши разом наші серця і життя. Якщо хтось, не дай бог, розірве ці ланцюги, то моє серце розлетиться на друзки як прозорий фарфор або розтане в вогні як м’яке золото.

Навіть якщо це проти всіх правил, які я знаю, але нічого не можу вдіяти з собою. Побачивши тебе, з кожним разом все більше і більше закохуюся.

Найбільше щастя для мене – бачити твоє мужнє обличчя, слухати ніжний оксамитовий голос, відчувати дотики.

Ти як сонце в дощовий день – приємний і освіжаючий.

Ти такий молодець, що працюєш для нас. Я пишаюся тобою неймовірно і сумую за тобою шалено.

Як же довго я чекала тебе з роботи, здається, що пройшов цілий рік!

Твоє ім’я для мене як молитва, яку я виголошую енну кількість разів в день.

Вважаю тебе фонтаном натхнення. Після спілкування з тобою мені життя вже представляється в яскравих картинках, а не сірих тонах.

Твоя зачіска – просто супер!

Я від щастя на сьомому небі, адже поруч зі мною ти, мій єдиний, бажаний, і найулюбленіший хлопець. Мені так приємно бути твоєю дівчиною, я іноді заздрю ​​навіть сама собі. Ти хлопець, про який я мріяла все життя, ти моя друга половинка. Кожна хвилина, проведена з тобою – найбільша нагорода для мене. З тобою мені завжди цікаво, надійно і весело. Я буду все робити для того, щоб зробити тебе найщасливішою людиною. Щасти тобі завжди, любимо. Нехай всі твої мрії перетворяться в реальність.

Дорогий, я хочу йти з тобою і дивитися на яскраві зірки, які виблискують не тільки в нічному небі, але і в твоїх очах.

Зробити комплімент чоловіку

Зробити комплімент чоловіку українською мовою

Твої обійми – це найбажаніший полон, в якому я перебувала б вічність!

Я ніколи не перестану дивуватися твоєму розуму, мужності і хоробрості. Я знаю, ти зможеш досягти ще більших успіхів в житті, тобі всі труднощі по плечу.

Я закохана в тебе шалено, хочу бути з тобою завжди, обіймати і цілувати щоночі і прокидатися поруч вранці, знаючи, що ти тут. Я стала мрійливим романтиком, який завжди посміхається від щастя і любові до тебе.

Я пишаюся, що вийшла заміж за справжнього чоловіка, завжди чітко знає, чого він хоче від життя. Це породжує в мені почуття спокою, довіри до тебе.

Думаю, у тебе вийде стати найкращим батьком для своїх дітей, судячи з того, як діти до тебе ставляться і люблять грати з тобою.

Ти завжди турботливий і ласкавий, ти сміливий і добрий, а твоєї хоробрості може позаздрити кожен. Ти чудовий!

Як можуть поєднуватися краса і зухвалість, розум і гумор, сила і ніжність, хоробрість і турбота ?! Ти просто фантастичний!

Серед всіх інших чоловіків я тебе виділяю і звеличую в десятки разів!

Мені подобаються твої хороші манери аристократа, які в наш час стали рідкістю. З тобою я відчуваю себе не просто дівчиною, а дамою з вищого світу.

Хочеш спізнитися на роботу? Я покажу тобі, як це можна зробити!

Мій єдиний, бажаний, і найулюбленіший хлопець на землі, спасибі тобі, за те, що ти даруєш мені ніжність і ласку. Про таке хлопця багато хто тільки мріють. Ти в усьому ідеал, без перебільшень. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти найдорожче, що є у мене в житті. Ти подарував мені мрію і надію. Я люблю тебе, мій єдиний, і хочу все життя бути тільки з тобою, моя радість. Я обіцяю зробити тебе найщасливішою людиною на землі, обігрію своєю любов’ю.

Зустріч з тобою перевернула світ навколо мене, в моєму існуванні з’явився сенс.

Ти – дуже надійний, і таких чоловіків дуже рідко зустрінеш. Я думаю, що будь-яка жінка, яка перебуває з таким чоловіком – повинна відчувати радість і спокій, від усвідомлення себе поруч з таким чоловіком.

Неможливо прожити на світі без любові. Немає в світі жодної людини, щоб не спробував цього солодкого почуття. І найголовніше, що кохання не буває однаковою, у кожного вона різна. Мені, здається, що я люблю тебе сильніше за всіх на світі. Ти у мене найкрасивіший, найдобріший, самий лаковий і ніжний. Ти подарував мені крила любові, і від щастя я літаю. Ти для мене завжди прекрасніше всіх, і моя любов зробить тебе найщасливішим. Будь завжди таким уважним, люблячим і чарівним.

Ти чарівний. Ти красивіше, ніж захід сонця. Я не можу без тебе.

У мене в житті не було більшої любові, ніж віддана пристрасть до тебе!

Розумний ти і красивий, як дівчинка в руках твоїх я сильних, забирає на щастя почуттів прилив!

Один твій погляд уже готовий роздягнути мене наголо!

Ти самий справжній чоловік. З тобою я завжди впевнена в завтрашньому дні.

До зустрічі з тобою у мене не було ідеалів серед чоловіків, але тепер той єдиний з’явився)

Компліменти чоловіку до сліз

Компліменти чоловіку українською мовою

Мені дуже приємно проводити з тобою час. Коли я з тобою – я не помічаю, як воно пролітає.

Я навіть не уявляла, що так сильно буду сумувати за тобою! Від цього несподіваного почуття я задихаюся, не їм і не сплю. Повертайся скоріше!

Я хочу, щоб наші діти були схожі на тебе. Ти будеш кращим батьком.

Ти самий чесний, вірний, добрий, уважний і відважний, з тобою ніколи не пропадеш, коли ти поруч, на душі так спокійно і легко. Ти справжній чоловік!

Я знаю, що ти особливий. І твоя особливість полягає в твоєму розумі, силі, витривалості і розумінні.

Я найщасливіша дівчина на світі, тому що у мене є ти, мій найкращий, найкрасивіший, самий надійний, і просто мій. Ти моя друга половинка, моя доля. Я хочу завжди бути поряд з тобою, притиснутися до твого плеча, і відчувати себе самої захищеної, найулюбленішою. Я люблю тебе, і хочу бути тільки з тобою. Ти самий добрий і рідна людина на землі, ти подарував мені щастя. Нехай всі твої мрії неодмінно збудуться, нехай моя любов, як найяскравіша зірка, завжди висвітлює твій шлях.

У тебе нескінченно багато чоловічої чарівності! Якби ми були на полі бою, противники здалися б після перших переговорів.

Ти такий уважний!

Рідний, дорогий, пустотливий, веселий, улюблений, привабливий, хороший, привабливий. Загалом, повне втілення мрії. І знаєш, це все ти!

У тебе золотий характер, у тебе стільки позитивних якостей.

Ти – чемпіон і джентльмен, і навіть більше – супермен!

Хоробрий, відважний і просто гарний чоловік, яким я пишаюся.

Я дещо забула надіти … Давай перевіримо що саме?

З тобою я відчуваю себе такою захищеною. Ти найнадійніший і дорогий мій чоловік.

Любити тебе складно, але знав би ти, як це приємно!

Я вважаю тебе дуже розумним, і мені завжди цікаво розмовляти з тобою, і дізнаватися твоя думка.

Улюблений, в тобі одному дружно уживаються чотири прекрасні стихії, якими ти талановито керуєш. Ти мій свіже повітря, яким я дихаю на повні груди і палкий вогонь, що зігріває тіло і душу, ти моя надійна грунт під ногами і мій безмежний океан добра!

Що не кажи, а ти настільки красивий і сексуальний, що мені, напевно, доведеться тебе зв’язати і залишити вдома.

Наша зустріч стала нашою щасливою долею, і зараз я хочу зізнатися, що не зможу жити далеко від тебе і твоєї палкої любові. Я чекаю на зустріч, приходь …

Як же мені пощастило зв’язатися саме з тобою!

Компліменти чоловіку своїми словами

Компліменти чоловіку у прозі

Все в тобі добре: і тіло, і риси обличчя, і розум.

Ти – Аполлон серед усіх гарних юнаків, ти – справжній Геракл серед героїв сучасності, ти розумний і вихований, ввічливий і добрий, сміливий і відважний, наполегливий і справедливий, цікавий і веселий, відкритий і симпатичний не тільки зовні. Ти – чудовий хлопець поза конкуренцією, ти – приголомшлива людина і просто красень.

Я так хотіла тебе порадувати, що приготувала цілий банкет, а не вечеря! Як же добре, що ти повернувся голодний!

Твоїй посмішці можна тільки позаздрити. Воістину королівська!

Мені здавалося на вулиці жарко. Насправді мене кидає в жар, побачивши тебе.

Проста думка про твоїх палких обіймах і сильних руках народжує у мене тремтіння по спині.

Як довго тягнулися ці хвилини очікування твого повернення з роботи!

Твоя промениста посмішкапозбавляє мене розуму, адже у твого чарівності немає меж! Тільки з тобою мені так легко і просто, твоє почуття гумору дарує мені гарний настрій, а гострий розум викликає захоплення! Я пишаюся тим, що ти у мене такий цілеспрямований, успішний і просто найчудовіший!

Я мрію стати твоїм дзеркалом, щоб завжди відображати твою мудрість, наполегливість у досягненні поставлених цілей і наполегливість.

Прекрасний світ, в якому є ти. Мій найкращий, найдобріший і самий – самий. Я радію кожній хвилині, проведеної з тобою Ти мій захист і моя опора у всьому. Ти просто мій хлопець, якого я обожнюю. Мені подобається в тобі буквально все, ти найголовніший для мене людина на всій земній кульці. Мені хочеться притиснутися до твого плеча і про все забути. Я люблю тебе віддано, ніжно і пристрасно. Бажаю тобі всього самого найкращого, моя любов. Нехай до тебе прийде успіх і здійснюватися всі мрії.

Деякі чоловіки, в тому числі і ти, як хороше вино: з роками стають дедалі краще

Ти прекрасний і дуже душевна людина!

Тобі завжди вдається дати мені відчути себе потрібною. Твоя похвала пробуджує в мені бажання робити більше моїх можливостей. (Рекомендуємо дізнатися, чому важливо говорити слова похвали своїй дружині?)

Ти самий галантний чоловік, якого я коли-небудь знала.

Ну як можна бути настільки привабливим чоловіком? Мені страшно, що одного разу тебе просто вкрадуть прямо з-під носа!

Розмова з тобою пробуджує краще, що є в людині.

Твій голос звучить більш заспокійливо, ніж голос моєї матері, коли вона співала мені колискову пісню в дитинстві.

Ми з тобою дві половинки одного цілого. Я все життя буду дякувати долі за такий дорогоцінний подарунок. Мій милий, єдиний, я завжди хочу бути тільки з тобою. Все, що щастям в житті пов’язано, це все пов’язано тільки з тобою. Я люблю тебе щирою, чистою любов’ю, наше щастя з тобою спокійно. Ти найкрасивіший, найдобріший, найбажаніший хлопець на всій планеті, залишайся таким завжди. Тільки одному тобі я дарую ключик від свого серця, тільки ти один гідний захоплення.

Так, це та сама любов з першого погляду … взаємна, велика, що зводить з розуму, справжня, глибока, як морське дно … вона з’явилася в моєму житті як веселка після довгого проливного дощу … Яскрава, красива, що приносить здивування і безмірну радість.

Я люблю ті моменти, коли ти повертаєшся, але терпіти не можу проводжати тебе.

Компліменти чоловіку у прозі

Зробити комплімент чоловіку у прозі

Прошу, ніколи не припиняй сяяти. Ти – світло в тунелі, сонце на небі і вогник в віконці самої темної ночі.

Найкраще, що ти можеш зробити, це прямо зараз відвести мене в спальню …

А ти знав, що коли цілуєш твою шкіру на губах залишається солодкий цукровий присмак?

Таких, як ти, ще треба пошукати! Красивий, розумний, добрий. Ідеальний!

Поруч з тобою моє життя знайшла новий сенс!

Ти гарний, як грецький бог!

Відчувати твій пильний погляд на собі – це як купатися в хмарі.

Твоє мужність і твої сильні, вольові риси обличчя зводять мене з розуму.

Вітання. Це я – твоє повідомлення. Люблю тебе.

Я коли думаю про тебе, мене хвилюють тисячі спогадів, мурашок по шкіріі раніше невідоме почуття хвилювання.

Як тільки представлю тебе на ліжку, так думки відразу ж стають брудними!

З тобою завжди цікаво! Ти вмієш дивувати!

Все у тебе в руках йде на лад, лагодиться і цвіте. Ти молодець!

Ніколи не опускай рук! Як же можна опускати такі красиві руки!

Я вдячна тобі за твій спокій і витримку, коли я роблю якусь дурницю.

Ніколи не зустрічала такого хлопця, який може підібрати вдумливі подарунки своїй дівчині.

Твій гумор настільки тонкий, що навіть захочеш образитися і не зможеш цього зробити.

Ніжність – найкращий доказ кохання, ніж найпалкіші клятви (Марлен Дітріх)

Я так збуджена. Як від чого? Від того, що ти дивишся на мене таким гарячим поглядом!

Це дійсно твій колір (вставте потрібний колір) Тобі потрібно носити його частіше.

Ти допомагаєш мені знайти вірну дорогу, як маяк допомагає загубилося в море кораблям. Ти незамінний!

Я завжди заспокоююся, коли чую твій чоловічий і такий оксамитовий голос. Таких, як ти, більше немає.

Ти чоловік з великої літери М! Мужній, милий, мудрий, мій! …

Що не кажи, а ти найкращий чоловік на світі. І ти тільки мій.

Ти самий працьовитий чоловік, якого я коли-небудь знала.

Ти зі мною в моїх снах, тому я з нетерпінням чекаю ночі.