Ділове привітання з днем народження у прозі

Ділове привітання з днем народження у прозі. Різні поздоровлення зі святом дня народження на сайті Iwish.co.ua – заходьте і вітайте з нами.

В день твого народження бажаю тобі радості і удачі, шани і успіху, душевного світла і тепла. Бажаю тобі, щоб ти завжди легко вирішувала всі найважчі завдання, допомагаючи іншим жити легко і красиво. Бажаю, щоб твої очі сяяли від радості і захоплення, а твої думки були глибокими і геніальними. Бажаю тобі, моя сваха, щоб ти не переставала вірити в людей і бути разом з справжніми друзями.

Бажаю тобі, сама чудова свашенька на землі, щоб на вашому столі завжди була величезна кількість їжі, і завжди витав аромат свіжої випічки. Бажаю, щоб всі твої проблеми, неодмінно, звернулися в дим, який понесе геть свіжий вітер змін. Бажаю, щоб ти назавжди змогла залишитися молодою, красивою і мрійливої жінкою. Бажаю, щоб ти повірила в себе і зробила стрімку кар’єру.

З днем іменин, своячка! Бажаю тобі добра, радості і любові. Бажаю бути в центрі всіх подій. Нехай все у тебе буде добре. Бажаю, щоб твої очі блищали, а серце було сповнене миром і добром. Не сумуй і не журися. Знай, що завжди є вихід з будь-якої ситуації. Нехай надія не залишає тебе.

Своячці в день народження хочу побажати мирного неба, жаркого сонця, тепла, світла, добра, комфорту і благополуччя. Хай твій дім буде повною хащами. Бажаю тобі завжди посміхатися і не впадати у відчай. Нехай майбутнє несе привабливі перспективи. Бажаю тобі реалізувати всі ідеї та втілити фантазії.

Хочу привітати чудову людину, мого шурина з днем іменин. Бажаю тобі бути непереможним, сильним, розумним, працьовитим. Нехай твоє життя буде успішною і красивою. Бажаю досягти своїх цілей, втілити всі задуми. Перспективної роботи і таланту.

Нехай твоє день народження, шурин, збудуться всі давні і найпотаємніші бажання. Хай виростуть крила натхнення. Бажаю тобі надії, віри, доброго майбутнього, тепла в серці, розуміння, теплого сонця, блакитного неба, успіху в кар’єрі, перспектив, творчих ідей, таланту і негаснущего ентузіазму.

У день народження на світ білий вітаю знайомого. Нехай цей день буде для тебе. Нехай кожна квітка дарує тобі своє пахощі, а кожна пташка співає в твою честь. Бажаю тобі ніколи не сумувати. Нехай цей світ дарує тобі багато яскравих і радісних вражень.

Самого щасливого і радісного дня народження бажаю своєму знайомому. В цей день хай все буде добре. Бажаю тобі блакитного неба, теплого сонечка. Нехай кожен день несе тобі успіх, радість і багато добрих побажань. Нехай здійсняться всі мрії. Бажаю тобі відмінної роботи і щастя.

Прийми наші урочисті вітання, дорогий дівер: бажаємо невичерпного оптимізму, всіляких гараздів і щирої, справжньої любові. Бажаємо нових спортивних перемог і свіжих творчих ідей. Хай сонце невтомно світить променистою усмішкою тобі і в цьому, і в майбутньому столітті. З Днем народження!
?

З Днем народження, дівер! Бажаю безтурботного щастя, казково великого везіння і яскравою безтурботної радості. Бажаю так само знайти свій життєвий шлях і невпинно слідувати за ним крізь безумства ураганів зустрічей і розлук. Нехай світ навколо тебе стане трішки добрішим. Ти гідний усіх піднебесних вершин і бездоганною любові!