Слова привітання з днем народження знайомої в прозі

Слова привітання з днем народження знайомої в прозі. Різні поздоровлення зі святом дня народження на сайті Iwish.co.ua – заходьте і вітайте з нами.

В день твого народження бажаю тобі радості, тепла і везіння, подруженька моя золота. Моя знайома, бажаю, щоб ти змогла побудувати свою міцну, справжню сім’ю, народити діточок і знайти, нарешті, особисте щастя. Бажаю тобі, мила, щоб ти йшла по життю з високо піднятою головою, проводжаючи інших людей розкішної посмішкою. Бажаю, щоб тебе зігрівав своєю увагою коханий чоловік!

Бажаю в день твого народження, моя дорога знайома жінка, щоб ти змогла повірити в себе, у свою значимість і геніальність. Бажаю тобі знайти своє місце в житті, радіти улюбленій роботі і зробити запаморочливу кар’єру. Бажаю, щоб всі твої проблеми і біди звернулися в прах, дозволяючи тобі знову потонути в озері успіху, удачі і тепла. У ювілейний святковий день бажаю тобі кохання, ніжності і щастя.

В день твого народження бажаю тобі солов’їного співу, бажаю любові і тепла, і безрозмірного добра. Бажаю, щоб у твоєму житті стався переворот до нового, кращого, світлого, пристрасному. Моя знайома, в цей чудовий день дарую тобі букет з успіху і удачі, радості і везіння, відваги і надії, віри і задоволення. Бажаю тобі, щоб твої очі променіли світлом надії та безпечності.

Бажаю тобі, люба, славна і світла така, щоб сонечко весело світило в мирному небі у тебе над головою. Бажаю тобі відкрити своє успішне справу, яка допоможе тобі стати важливою, яскравою і геніальною. В день твого народження бажаю тобі, знайома, щоб твої почуття спалахнули з новою силою. Бажаю тобі, щоб всі твої проблеми перетворилися в надії, радості і щастя. Спасибі за все.

В день твого народження бажаю тобі, кохана і світла моя знайома, щоб ти ніколи не зраджувала своїх життєвих переконань. Бажаю, щоб твої друзі і кохана людина, неодмінно, прагнули допомогти тобі, підтримати і порадувати тебе. Бажаю, щоб всі твої біди і проблеми розчинилися в болоті радості і щастя, любові і тепла, солодощі та світу. Бажаю, щоб частіше дзвенів дзвоник твого сміху.

Бажаю тобі, люба, найкраща у світі красива, сама чудесна, щоб була жінкою цікаве, щоб подобалася людям в окрузі, бажаю надійного друга. Бажаю, знайома, в день твого народження ювілейний, щоб очі твої сяяли від щастя, щоб в них гойдалися хвилі надії, віри і солодкої пристрасті. Бажаю, щоб ти назавжди залишилася для чоловіків королевою краси і грації. Зі святом!

В день твого народження ювілейний бажаю тобі безмежної радості, душевного тепла і побільше добрих друзів. Бажаю тобі, знайома, прямолінійності і геніальності, душевності і доброти. Бажаю, щоб твої діти ніколи не хворіли, добре вчилися і радували свою матусю. Нехай всі твої найзаповітніші бажання і мрії неодмінно збудуться. З днем народження!

Бажаю тобі, мила моя знайома, щоб ти не переставала вірити в себе, посміхатися і сподіватися на нове щасливе життя. Бажаю тобі, щоб твої біди перетворилися на щастя, а проблеми в радості. Бажаю, щоб день твого народження приніс тобі щасливі миті і чудові спогади. Нехай всі твої бажання і яскраві сни, неодмінно збудуться та подарують самі добрі дні і солодкі ночі.

У це прекрасне свято бажаю тобі, щоб всі твої найзаповітніші бажання збудуться, а проблеми звернуться в дим. Бажаю тобі, знайома, щоб день твого народження приніс тобі надлишок радості і везіння, світла і успіху, взаємної любові та посмішок. Бажаю тобі, люба моя, щоб тебе проніс на своїх крилах вільний вітер змін. Бажаю тобі, щоб твої очі сяяли від захоплення і любові.

Бажаю тобі в день народження радості і самих світлих емоцій, бажаю, щоб ти ніколи не сумувала і вірила в себе. Бажаю тобі, щоб сни твої були, неодмінно, яскравими, різнобарвними та теплими. Бажаю, мила моя знайома, щоб ти змогла повірити в себе і, щоб Бог подарував тобі радісні і захоплюючі зустрічі, повні надії і любові. Бажаю тобі, щоб ти залишалася собою.