Найкращі побажання в дорогу українською

Кожне свято це можливість сказати близьким більше, ніж ми говоримо щодня. Обирайте з зворушливих побажань в дорогу українською і радійте разом з дорогими людьми

Нехай поїздка пройде без втрат, тривог і печалі.

Нехай шлях твій буде стрімкий, як стріла і час в дорозі пройде легко і безтурботно!

Щасливої ​​дороги, нехай дорога буде доброю і благополучній, нехай на шляху не буде жодної перешкоди і жодної перешкоди. Бажаю захоплюючій, відмінною, спокійною, надихаючої поїздки з приємними моментами для серця і митями захвату для душі.

Нехай ніщо не посміє збити тебе з правильного шляху.

Бажаю тобі швидко і з вітерцем домчати до мети заповітної! Щоб дорога дарувала красиві пейзажі, а погода не зіпсувала враження від поїздки!

Нехай лягає твій шлях рівною стрічкою, нехай Ангел – хранитель веде тебе по ньому, минаючи перешкоди і невдачі, наповнюючи тіло твоє бадьорістю, а душу – радістю, нехай чекають тебе в дорозі удачі, приємні зустрічі, цікаві відкриття, сюрпризи, веселі пригоди та щасливі миті. В добру путь!

Нехай ніщо тебе не затримає.

Нехай будь-яка дорога приведе туди, куди тобі треба.

Дорога моя людина, ти їдеш. Моє хвилювання нехай не передається тобі. Я лише сумую про наш розставанні. Хочу побажати тобі в дорогу лише хорошого: добра, спокійних попутних машин, менше стресу. Нехай твій ангел-охоронець оберігає кожен метр твого шляху!

Проста тебе чекає дорога або складна … головне, нехай вона буде – щасливою!

Нехай всі надії виправдаються.

Бажаємо Вам легкої дороги, відсутність перешкод на шляху, чудових попутників і якнайшвидшого повернення туди, де Вас чекають і люблять.

Нехай удача веде тебе.

Бажаю щоб твій шлях коштував витрачених на нього зусиль.

Щасливої ​​дороги! Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою і чистою. І ви доберетеся до місця призначення дуже швидко і легко. Тихій дороги, веселій компанії.

В цей час відправлення в дорогу бажаємо Вам від душі легкої дороги без перешкоди, якнайшвидшого благополучного прибуття до місця призначення, приємних вражень від подорожі.

Бажаю не збитися зі шляху.

Дістатися тобі – без пригод.

Чи не ризикуй!

Нехай благополучний результат твоєї поїздки не залежить від випадковостей.

Побажання в дорогу своїми словами

Побажання в дорогу до сліз

Нехай дорога буде – рівною, а місце для відпочинку – сухим!

Незворушного тобі розуму в будь-яких обставин!

Нехай ця поїздка принесе лише радість, а мета її буде досягнута. Нехай в дорозі не буде переживань і проблем, а дорога буде рівною і цікавою, без крутих поворотів і купин! Щасливої ​​дороги!