Миле привітання з днем народження у прозі

Миле привітання з днем народження у прозі. Різні поздоровлення зі святом дня народження на сайті Iwish.co.ua – заходьте і вітайте з нами.

У цей прекрасний вечір я бажаю тобі, моя дорога невестушка, щоб всі твої справи були вдалими, а всі зустрічі були значущими і вели до кар’єрного росту. Бажаю тобі, щоб всі твої проблеми лопнули, як повітряна кулька. В день твого народження твоя свекруха поспішає побажати тобі яскравих вражень і незабутніх подорожей. Бажаю слухняних дітей, розуміє чоловіка і спокійного начальника. Зі святом!

Вітаю з іменинами чудесного людини, мою обожненої невістку. бажаю тобі добра і миру. Нехай твоя душа буде наповнена невгасимою вірою і надією. Бажаю тобі ніколи не втрачати силу духу і сміливо йти вперед, досягаючи своїх цілей. Творчого ентузіазму, процвітання, нових ідей, таланту і потенціалу.

Улюблена моя тітка!
Сьогодні прекрасний день – день Вашого народження. Щиро вітаю, люба!
Нехай у Вашому житті відбуваються тільки радісні події, а погані обходять Вас стороною!
Нехай настрій завжди буде хорошим, відпочинок – відмінним а все в цілому Вас цілком задовольняє!

Тітка кохана моя!
Вітаю Вас з днем народження!
Ви жінка не тільки красива, але і сильна, розумна, впевнена в собі. І я вірю, що якщо Ви щось задумали, воно обов’язково збудеться!
Будьте завжди чарівною!
Я Вам бажаю, щоб Ваше життя складалася тільки із щасливих миттєвостей!

У день народження побажаю тобі, люба, дівчинка мила та рідненька, щоб ти не сумувала, щоб нас частіше відвідувала. Бажаю, щоб ти, нарешті, закохалася в найдостойнішого на світі хлопчика. Нехай всі твої бажання і солодкі сни стануть райдужної реальністю, яка принесе у твоє життя присмак щастя і надії. В цей веселий святковий день бажаю двоюрідній сестричці щастя!

Бажаю тобі, моя сама чудова на світі двоюрідна сестричка, щоб ти не ображалася на жарти і корисні зауваження інших людей. Бажаю тобі вірити в краще і сподіватися на те, що ти станеш найбільш перспективною і розумною дівчиною в світі. В день твого народження бажаю тобі від душі повеселитися, поспівати мільйон веселих пісень і притягти до себе за вуха удачу. Зі святом!

Від усієї душі вітаю хорошого і чудового тата з днем народження на світ. Нехай серце буде наповнене добром і любов’ю. Нехай світло струмує з очей. Бажаю ніколи не сумувати, бути самим веселим. Нехай не буде розчарувань у житті, і доля дарує тільки хороше.

Самий дорогий і улюблений татко, з днем твоїх іменин! Бажаю тобі безмежного щастя. Нехай небо пошле тобі свою милість. Нехай будеш ти завжди на висоті, що досягнеш успіхів у кар’єрі і воплотишь всі творчі починання та ідеї. Бажаю тобі завжди бути коханим. Твоя донька.

В день твого народження бажаю тобі безмежного і світлої радості, особистого щастя і самих прекрасних спогадів у твоєму житті. Бажаю, щоб ти змогла змінити історію, щоб стала найбільш відомою людиною на світі. Бажаю тобі, мила моя коханка, щоб ти ніколи не переставала вірити в справжню любов і сподіватися на міцний щасливий шлюб. Бажаю, щоб ти залишалася самою собою, незважаючи на життєві труднощі.

Бажаю тобі, сама чудова і чарівна в цьому світі дівчина, щоб ти потрапила у вир радості і щастя, любові і надії, удачі і успіху. Бажаю, щоб ти назавжди залишилася самою собою, навіть якщо весь світ навколо звалиться. Бажаю, щоб ти частіше вибиралася на природу, знаходячи своє щастя в єднанні з нею. Нехай поруч з тобою завжди будуть найбільш близькі для тебе люди. Зі святом, коханка!