Компліменти жінці українською мовою

Кожне свято це можливість сказати близьким більше, ніж ми говоримо щодня. Обирайте з красивих компліментів жінці у прозі і радійте разом з дорогими людьми

Твої губи для мене як магніт, до якого мене сильно тягне.

Коли я тебе побачив, то зрозумів, що природна краса може бути дивовижним і прекрасним.

Про твою доброту всім відомо. Вона як великий ковток свіжого повітря в цьому забрудненому світі.

Твоя краса – втілення жіночності, витонченості і привабливості. Твої батьки справжні ювеліри, які справили на світло найкраще з прикрас.

Тільки така чудова людина, як ти, здатний на такі добрі і безкорисливі вчинки вчинки. Нехай вони повертаються до тебе бумерангом.

У мене від тебе біжать мурашки.

Якщо мені і стали відомі любов, краса, то це завдяки тобі.

Ти завжди виглядаєш чудово!

Ніколи не забувай, що ти талановита, дивовижна і найпрекрасніша дівчина в світі.

тинайкрасивіша, сама чудова, найдобріша, сама неповторна, ти моя опора і натхнення!

Що за диво! Ти просто красуня!

Немає на світі, того, що зрівнятися з тобою. Ти дочка зорі і прекрасного сонця. Нагородила весна, тебе своєю красою, ти самий витончений квітка її. Ти вінець усього, що викликає захоплення, ти гідна віршів найбільших поетів. А я тобі просто від серця скажу, ти найкраща дівчина.

Ти даєш мені впевненість в собі і завжди мене підтримуєш. Ти моя надія і любов.

Бачила ти сонечко – з його м’якими променями, зігріваючими землю? А зірки в імлі нічній? Їх блиск заворожує. А квіти? Вони такі прекрасні своєю досконалістю! Так ось, і сонце, і зірки, і квіти – не зрівняються з твоїм зачаруванням.

Твоя посмішка дає впевненість неможливі для мене речі зробити можливими.

Після спілкування з тобою дуже складно втриматися від компліментів. Ти подібна легкому бризу, але така ж норовлива і некерована як морська хвиля. В тобі нез’ясовним чином переплітаються грація і поступливість з напором і непокорою. І про тебе я можу говорити тільки в найвищому ступені: ти найкраща!

Твоя щира посмішка дозволяє відкривати будь-які двері!

Ти немов зірочка з небес, настільки прекрасна!

Ти могла б бути великою художницею, талановитим письменником, тонким поетом або чуттєвим композитором, але ти вирішила стати найкращою жінкою.

Я перестав лаяти погоду за її капризи, адже твоя любов – джерело постійного тепла, я перестав нервувати при неприємності, адже одна думка про те, що ми разом, приносить мені багато щастя.

Зробити комплімент жінці

Зробити комплімент жінці українською мовою