З днем народження сина від матері у прозі

В день народження твій бажаю мирного неба і райського краю, бажаю тобі я уваги і, звичайно, близьких уваги. Бажаю тобі мільйона подій, бажаю казкових місячних я жителів, бажаю тобі всього і побільше. Нехай всі твої заповітні бажання неодмінно здійсняться у славний годину твоєї появи на цей світ. Бажаю, мій самий чудовий синочок, терпіння, віри і розуміння. Твоя мама.

Бажаю тобі, дорогий мій синочок, щоб знайшов кохання шматочок, щоб мамі допомагав, щоб ні дня не сумував, щоб жити не квапився, щоб закохався в принцесу. Бажаю тобі у цей годину, щоб знайшов сяйво очей, щоб посміхався широко, щоб біди всі відвів рукою. У день народження мама побажає тобі мільйон дрібниць, які, неодмінно зроблять твоє життя ще більш комфортною і яскравою!

В день твого народження бажає мама тобі лише самого хорошого, мирного і яскравого. Нехай всі твої солодкі сни повторюються мільйони разів, а всі твої найзаповітніші і приховані глибоко в твоєму серці бажання виконуються раз за разом. Бажає тобі, синку, мамусю, щоб ти знайшов положення в суспільстві і злетів по кар’єрних сходах високо в небо. Хай буде все просто чудово!

Бажаю, милому самому, синочку в житті мами головному, щоб він ніколи не страждав, щоб вірив у своїх знайомих і вірних друзів. Бажаю тобі, мій хороший, океан любові і світла, море успіху й терпіння, озеро надії і віри в краще. В день твого народження, коли ти став на рік старшим, бажаю тобі, щоб тебе начальник вважав незамінним, самим цінним працівником. Бажаю тобі кар’єрного злету!

У світлий день народження хочу тобі я, мій любий синочок, щоб все у тебе виходило легко і невимушено. Бажаю, щоб все у твоєму житті вирішувалося просто, щоб ти дарував людям свої мудрі поради. Нехай у день твого народження, синку, у твій затишний будинок увійдуть особисте щастя, успіх і везіння, радість і найважливіші на цьому світлі справи. Бажає мама, щоб твої добрі справи вчасно винагороджувалися!

Дивіться також:  Привітання синові у прозі

Бажаю тобі, синку маленький, в день твого народження, щоб ти весело пустував в парку, щоб навчився високо злітати на гойдалках. Нехай все буде тільки для тебе – солодке морозиво в спекотний день, шипучий лимонад, різнокольорові повітряні кульки і, звичайно ж, обійми коханої матусі. Бажаю, щоб ти дзвінко співав веселі пісеньки і ніколи не сумував. Бажаю бачити в калюжах веселку, малюк!

У ювілейний день народження бажаю тобі, мій сонячний хлопчик, щоб ти вчився лише на відмінно, щоб добре поводився і не бився у дворі. Бажаю тобі, синочку, яскравих і веселих відкриттів, які подарують тобі популярність. Бажаю тобі, щоб у твоїй кімнаті назавжди оселилися порядок і затишок, чистота і краса, щоб не довелося прибирати щодня. Зі святом! Твоя мама.

Мама бажає тобі, мій коханий сину, щоб ти не сумував. Бажаю тобі, щоб тьопав по калюжах, щоб закохувався і щоб у себе влюблял. Бажаю, звичайно ж, солодких подарунків, бажаю успіху, любові і тепла. Нехай у твоєму домі панують безпечність, тепло, затишок і найдорожчі для підлітка речі. В день народження твій бажаю тобі я все і просто у величезних кількостях. Люблю тебе! Вірю в тебе!

Побажаю тобі в день твого народження, милий мій і найпрекрасніший у світі синочку, щоб ти не забував про своїх друзів, рідних і близьких. Бажаю, щоб ти радів життю, дарував оточуючим свій завзятий сміх, змушуючи їх сміятися разом з тобою. Твоя мама вірить в тебе, рідний! Бажаю тобі кар’єрного зростання та визнання тебе твоїми підлеглими. З днем народження!