З днем народження чоловікові від жінки у прозі

У цей святковий день поспішаю привітати свого улюбленого чоловіка з Днем народження. Милий мій, любий, дорогий, ти найпрекрасніший чоловік в цьому світі, ти завжди мене підтримуєш, не кидаєш у скрутну хвилину, ти завжди поруч, а це так важливо. Спасибі тобі, мій рідний, що ти є у мене!

Хочу привітати з Днем народження свого дивного, чудового, чарівного, просто незвичайного чоловіка. Коханий, бажаю тобі неосяжного щастя, нескінченної любові, душевної гармонії і фінансового благополуччя. Нехай в житті все складається найкращим чином, а очі сяють вогниками.

Вітаю свого гаряче улюбленого, незвичайного, коханого чоловіка з Днем народження. Ти моє найбільше щастя в житті, моя величезна радість і моє неймовірне везіння, ти для мене просто подарунок долі. Я дуже вдячна їй, що за щасливим випадком, вона вирішила звести нас докупи. Люблю тебе!

Саме про тебе я з упевненістю можу сказати, що ти моя друга половинка, ти завжди розумієш мене з півслова, знаєш мене, як облуплену, іноді ти мене виправляєш, іноді доповнюєш. Але найчастіше ми діємо, як єдине ціле. Спасибі тобі, мій рідний, що ти у мене є. З Днем народження, коханий!

Ти з’явився в моєму житті так раптово і так само несподівано став невід’ємною частиною мого життя, самою дорогою, просто безцінною частиною і сьогодні ти відзначаєш свій День народження. У це свято я від усього серця хочу побажати тобі всього самого найкращого, а я вірю, що тільки краще нас чекає з тобою попереду.

Любий мій, коханий, сьогодні твій День народження, а це означає, що у це свято я буду дарувати тобі всю свою неосяжну любов, ніжні почуття, увагу, турботу, ласку і тепло. Щоб ти став найщасливішою людиною на цій планеті. Я люблю тебе, ні, я тебе просто обожнюю всім серцем і душею!

Дивіться також:  Привітання з днем народження коханому чоловікові своїми словами

Від усього свого люблячого серця хочу привітати чудового чоловіка з Днем народження. Нехай твої заповітні бажання виконуються, настрій завжди буде казково-фантастичним, а позитивна енергія просто переповнює. Успіхів тобі, більше радісних посмішок, безмежного щастя і благополуччя.

Вітаю з Днем народження свою другу половинку, коханого і просто чудового чоловіка. В тобі поєднані всі самі прекрасні якості – ти турботливий, уважний, галантний, добрий, люблячий, мужній, з тобою я, як за кам’яною стіною, абсолютно нічого не боюся. Я шалено люблю тебе!

Сьогодні я хочу привітати з Днем народження свого чарівного, дивовижного, чудового чоловіка. Спасибі, що поділяєш зі мною всі радощі і клопоти. Милий мій, для мене ти краще всіх у Всесвіті, я люблю тебе всім серцем, ти подарував мені неземне щастя і тепер я просто на сьомому небі.

В цей казковий свято вітаю свого чудового чоловіка з Днем народження. Улюбленою мій, ненаглядний, поруч з тобою я відчуваю себе найщасливішою жінкою в світі, спасибі, що подарував мені таку радість. Бажаю тобі завжди посміхатися до вух і насолоджуватися кожним прожитим днем, ти найкращий!