З днем народження бабусі від онука у прозі

У день народження побажаю тобі, мила і сама турботлива бабуся, щоб ти ніколи не сумувала і завжди знаходила вихід із безвихідної ситуації в цьому світі. Нехай у цей годину збудуться всі твої найзаповітніші бажання, які снилися тобі в найсолодших снах. Бажаю завжди відчувати на своєму плечі тверду руку своїх друзів, знайомих і близьких людей. Зі святом! Твій онук.

Бажаю тобі, люба, рідна бабуся, щоб засяяла на небі місячному зірка твоєму житті. Нехай вона буде світлою і чистою, ніжною і завзятою, повної нових вражень і яскравих життєвих миттєвостей. В день твого народження онук бажає тобі ніколи не розчаровувати в житті, хотіти жити до ста років, незважаючи ні на що. Нехай все буде просто чудово. Зі святом!

Бажаю тобі поваги, вишневих садів цвітіння, бажаю тобі успіху у всіх справах і молодого завзятого сміху. Бажаю тобі, щоб ти посміхалася, щоб всі промахи, неодмінно, прощалися. Бажає в день народження улюбленої бабулечке, онук терпіння, радісних зустрічей, юність зберегти. Бажаю, щоб твій дім десятою дорогою обходили біди, проблеми і хвацько. Нехай в цей день лише для тебе.

У день народження ювілейний побажає онук милий тобі, щоб любила раніше життя, найкраща бабуся на Землі. Бажаю тобі, мільйонів відкриттів, бажаю тобі я новітніх відкриттів, бажаю спокою тихого. Бажаю, щоб у будинок не закрався хвацько, бажаю, щоб недруги пропали, а біди унеслись в далекі дали. З днем народження тебе, люба! Нехай всі квіти і подарунки впадуть до твоїх ніг!

Бажаю тобі, бабуся чудова, сама турботлива і уважна, найчистіша і чудесна, щоб життя здавалося солов’їною піснею. Бажаю тобі я, звичайно ж, радості, бажаю не робити оточуючим гидоти. Бажаю тобі мільйонів вогнів, які запалять в душі твоїй. Онук бажає тобі, щоб в цьому житті тобі завжди всього вистачало, щоб ти не втрачала віру в людей. З днем народження!

Дивіться також:  Слова привітання з днем народження знайомої в прозі

У день народження яскравий принесу тобі в подарунок сонце, море і зорі, небо, океан і бурштиновий захід. Бажаю тобі, люба моя бабуся, бажаю тобі радіти рассветам так само, як і багато років тому. Бажаю, щоб кожен день тебе переслідував рой геніальних думок, добрих бажань і яскравих подарунків. Твій внучок бажає тобі ніколи не втрачати бадьорості духу та веселого настрою!

Бажаю бабулечке я, обіймаючи і люблячи, щоб ти не сумувала, щоб зовсім не сумувала, щоб жити не поспішала, щоб частіше веселилася. Бажаю тобі я солодкого чаю, бажаю, щоб ні дня не сумувала, щоб була багатою душею. Бажаю тобі, щоб я, як твій улюблений онук, навчався у тебе любові і розуміння, пізнання чарівного мови тварин і рослин. Хай в день народження збудуться всі твої найзаповітніші мрії!

У день народження веселковий і різнобарвний бажаю тобі я, чудова бабуся моя, щоб ти з радістю поділилася зі своїм онуком своїми знаннями. Я готовий подарувати тобі мільйон душевних слів, тисячу прекрасних фраз, і сотні букетів з червоних троянд. Нехай все буде пречудово у твоїй довгій і, неодмінно, прекрасне життя. Улюблена бабуся, бажаю захоплювати інших і захоплюватися собою!

Бажаю тобі, як онук, натхнення і любові, успіху і впливу, везіння і походу в казкову країну. Бажаю тобі, бабуся, щастя безмежного, як синє море, яке буде качати тебе на хвилях вічно. Дарую тобі в день твого народження цілий світ, який буде цінувати, любити і поважати тебе. Нехай кожен твій день буде наповнений любов’ю, повагою і невичерпною силою. Зі святом!

У день народження бабуся люба, від душі тобі внучок бажає, щоб променисте сонечко зігрівало тебе, щодня даруючи тобі натхнення і літній настрій. Нехай твій онук принесе в твій дім шум і радість, доброту і тиху музику. Бажаю тобі проживати кожен день, як останній, даруючи собі та іншим найвеселіші і зворушливі враження. Бажаю, щоб погода ніколи тебе не підводила. З днем твого народження!

Дивіться також:  Привітання з днем народження другу своїми словами