Вітання сестрі у прозі

Бажаю в день народження, сестричка старша, тобі удачі, любові до небес самовідданої, бажаю літнього настрою. Бажаю тобі я у цей годину, щоб ти ніколи не сумувала, не дозволяла своїм ворогам робити тобі маленькі капості. В цей чудовий день бажаю тобі, щоб у нас завжди зберігалися рівні і дружні стосунки. Бажаю тобі, мила, вірити у своє світле майбутнє. Зі святом!

В день твого народження бажаю тобі я, моя чудова старша сестра, щоб ти ніколи не сумувала, не страждала від каверз ворогів. Бажаю тобі везіння і стрімкого злету кар’єрними сходами, який принесе тобі задоволення життям. Мій світлий ангел, бажаю тобі, щоб всі твої найзаповітніші бажання і солодкі рожеві сни стануть райдужної реальністю. З днем народження!

Бажаю в цей неймовірно галасливий і святковий день, щоб ти, моя обалденная двоюрідна сестричка, нарешті, здала на права. Бажаю, щоб твої мама з татом подарували тобі машину, про яку ти так довго мріяла. Бажаю тобі, щоб тебе завжди і скрізь супроводжувала чудесна і ритмічна музика, дарує тобі щастя. Нехай у день твого народження збудуться твої мрії!

В день твого народження бажаю тобі з захопленням, сестричка моя двоюрідна, щоб тебе мрія кликала вперед. Бажаю, щоб ти продовжувала писати вірші і музику, творити добрі і по-справжньому класні вчинки. Я ніколи в своєму житті не була знайомою з більш доброю, чистою і прекрасною дівчиною. Я рада, що ти – моя сестра. Нехай у день твого народження у твоєму домі оселиться синій птах удачі.

Незрівнянна моя сестричка! Вітаю тебе з цим чудовим святом – Днем твого народження! Нехай життя балує тебе щасливими зустрічами, яскравими подіями і тільки радісними сюрпризами! Нехай зірка удачі завжди освітлює твій життєвий шлях! Щастя тобі, радості, миру і любові!

Дивіться також:  Привітання з днем народження сестрі у прозі

Моя прекрасна сестричка! Вітаю тебе з цим веселим і радісним святом – Днем твого народження! Бажаю тобі здійснення найзаповітніших твоїх бажань, невичерпного оптимізму, променистих усмішок і іскрометного гумору! Нехай удача і успіх супроводжують у житті тебе завжди!

З іменинами, сестричка! Нехай атмосфера добра і комфорту наповнить твій дім. Нехай в душі завжди буде мир і щастя. Нехай підуть всі тривоги і турботи. Бажаю в серці надії і негаснущому віри, немеркнучої любові і радості. Завжди посміхайся і будь любима, висвітлюй своєю посмішкою наші життя.

Моя двоюрідна сестра, з днем народження! Ти завжди в моєму серці і я радий, що в моєму житті є такий чудовий чоловік, як ти. Нехай доля винагородить тебе за всі твої старання. Нехай буде щастя нескінченно, а любов вічна. Бажаю тобі багато солодких і приємних моментів у цей день.

Бажаю тобі, люба моя, солодка і славна старша сестра, щоб ти ніколи не відступала від поставленої сили. Бажаю тобі, щоб ти не сумувала і не ухилявся від виконання роботи, яка допоможе тобі досягти влади і положення в суспільстві. Мила сестричка, в день твого народження бажаю тобі, щоб ти була такою турботливою, ніжною і обов’язковою, яка ти є зараз!

В день твого народження ювілейний бажаю тобі я бути самою собою, моя люба сестричка. Ти – старша в нашій родині, тому тобі довелося доглядати за нами, допомагати мамі і цінувати кожну вільну хвилину. Просимо вибачення, що грубили тобі і не завжди тебе слухалися. Бажаємо тобі, щоб ти була здоровою і успішною, сильною душею та тілом, щоб ти не сумувала і дарувала нам свій сміх ще років сто!

Дивіться також:  Привітання з днем народження молодшої сестри в прозі