Урочисті привітання з днем народження коханому хлопцеві у прозі

Все найкраще улюблений хлопець бажаю, з днем народження сьогодні вітаю. Що потрібно для хорошого життя сотвори собі, та обов’язково щиро цінуй. Піднімаємо келихи за тебе, бажаємо міцного тобі здоров’я. В душі хай живе справжня чистота і в цьому мій милий вся твоя краса. Люби всім серцем вершини підкорюй, і в душі ніколи не втрачай віру.

Грандіозне свято сьогодні для тебе, коханого хлопця вітаю з днем народження. Буду тобі сніданок у постіль приносити, і завжди тебе буду міцно любити. Бажаю тобі здоров’я, як граніт, всі багатства, що є в світі нехай буде твоїм. Ніколи не здавайся, йди завжди вперед, і нехай кожний новий день щось прекрасне несе. Великі перемоги для великих людей, улюблений хай збуваються мрії твої скоріше.

Коханому хлопцеві багато слів сказати хочу, з днем народження щиро вітаю милий! Вір завжди в себе і нехай удача переслідує тебе. Будь завжди королем життя, давай підкорюй всі вершини скоріше. Здоров’я, як граніт на сто років тобі бажаю, і відзначити гарно зараз пропоную.

Ці слова в день народження коханому хлопцеві кажу, вітаю і бажаю щастя тобі. Завжди досягай мети і віру в успіх ніколи не втрачай, і життя, що всім нам дарує Бог, з радістю зустрічай. І скільки б не було перешкод, ангел охоронець допомагає і від будь-яких бід нехай завжди оберігає.

Я від усього серця сьогодні тебе з днем народження вітаю, всього найкращого коханому хлопцеві бажаю! Буду поруч з тобою, тобі буду допомагати, любов’ю і пристрастю тебе буду оточувати. Ти домігся багато чого і ще багато чого доб’єшся, і ти ніколи в житті просто так не здасися. Я пишаюся тобою і люблю тебе, бажаю тобі щастя і міцного здоров’я.

Дивіться також:  Привітання з днем народження колишньому хлопцю у прозі

Мій вірний і ніжний хлопець коханий, з днем народження щиро вітаю! Щастя тобі величезного багатства і здоров’я бажаю. Ти так багато значиш в цьому житті для мене, почнемо веселитися, давно чекають друзі. Хочу, щоб тебе переслідував успіх па всюди, а я поруч дорогою завжди з тобою буду.

В моєму серці для тебе горить яскравий вогонь, він змушує закипати мою кров. Коханий мій хлопець вітаю з днем народження, я тобі подарую так багато вражень. Я хочу тебе улюблений кожен день надихати любов’ю своєю справжньою оточувати. Нехай мрії і бажання збуваються твої, для тебе в моєму серці океани любові.

Я завжди готова тобі тільки краще віддавати, з днем народження вітаю, я хочу тобі здоров’я як камінь побажати. Коханому хлопцеві привітання пишу, ти зі мною будь щасливий, я так цього хочу. Ще хочу сонцем твоїм бути і теплом зігрівати, я буду тебе цінувати і поважати. Мрій і свої мрії в життя втілюй, а сьогодні тільки отримуй задоволення.

Коханому хлопцеві пожеланья сьогодні, з днем народження вітаю дорогий! Бажаю великого успіху в роботі, я люблю тебе більше всього на світі. Ти мій ангел від бід мене бережеш, мене краще за всіх розумієш. Обожнюю тебе і за все дякую, адже твою любов я в своєму серці зберігаю. На вічність я бажаю богатирського здоров’я і життя всього самого найкращого.

Ми завжди прагнемо догодити один одному, я збираюся тобі багато любові подарувати. Коханому хлопцеві кращі пожеланья і мої вітання тобі з днем народження. В цей день вибирай будь-які розваги, нехай кожен новий день несе впечатленья. Ніколи не сумнівайся в собі мій герой, слухай своє серце і йди за мрією. Нехай тебе Бог завжди спрямовує і ангел охоронець завжди оберігає.

Дивіться також:  Милі поздоровлення з днем народження хлопцеві у прозі