Урочисті привітання двоюрідній сестрі у прозі

Бажаю в день народження тобі, моя двоюрідна сестричка, щоб ти ніколи не сумувала, не переставала вірити в себе і цінувати кожен прожитий день. Бажаю, щоб до тебе, немов наймогутнішим магнітом, притягувало вірних і найнадійніших на планеті людей. Бажаю тобі, щоб всі твої найзаповітніші бажання неодмінно здійснилися і принесли тобі мільйон солодких митей.

В день народження чудовий бажаю тобі всього самого чудового на цьому світі. Бажаю, моя маленька двоюрідна сестричка, щоб тобі було цікаво ходити в школу, щоб тебе чекали кожен день прекрасні і небезпечні пригоди. Будь відповідальною і надійною, чесну і відважну, тоді до тебе потягнуться самі хороші хлопці з твоєї школи і зі всієї планети. Зі святом!

У день народження побажаю тобі, люба, дівчинка мила та рідненька, щоб ти не сумувала, щоб нас частіше відвідувала. Бажаю, щоб ти, нарешті, закохалася в найдостойнішого на світі хлопчика. Нехай всі твої бажання і солодкі сни стануть райдужної реальністю, яка принесе у твоє життя присмак щастя і надії. В цей веселий святковий день бажаю двоюрідній сестричці щастя!

Бажаю тобі, моя сама чудова на світі двоюрідна сестричка, щоб ти не ображалася на жарти і корисні зауваження інших людей. Бажаю тобі вірити в краще і сподіватися на те, що ти станеш найбільш перспективною і розумною дівчиною в світі. В день твого народження бажаю тобі від душі повеселитися, поспівати мільйон веселих пісень і притягти до себе за вуха удачу. Зі святом!

Бажаю в цей неймовірно галасливий і святковий день, щоб ти, моя обалденная двоюрідна сестричка, нарешті, здала на права. Бажаю, щоб твої мама з татом подарували тобі машину, про яку ти так довго мріяла. Бажаю тобі, щоб тебе завжди і скрізь супроводжувала чудесна і ритмічна музика, дарує тобі щастя. Нехай у день твого народження збудуться твої мрії!

Дивіться також:  Вітання сестрі прикольні, в прозі

В день твого народження бажаю тобі з захопленням, сестричка моя двоюрідна, щоб тебе мрія кликала вперед. Бажаю, щоб ти продовжувала писати вірші і музику, творити добрі і по-справжньому класні вчинки. Я ніколи в своєму житті не була знайомою з більш доброю, чистою і прекрасною дівчиною. Я рада, що ти – моя сестра. Нехай у день твого народження у твоєму домі оселиться синій птах удачі.

Бажаю тобі у цей годину, щоб ти не сумувала, щоб сияньем твоїх очей ти всіх на світі зігрівала. Нехай всі твої вірні друзі підтримують тебе у важку хвилину і приносять в твій дім тільки добрі вісті. Бажаю тобі, моя дорогоцінна двоюрідна сестричка, щоб ти ставила перед собою грандіозні цілі і, неодмінно, домагалася їх перетворення в реальність. З днем народження, крихітко!

У день народження бажаю тобі, дорога, моя дівчинка золота, щоб ти витала в хмарах, щоб дарувала нам свій світ. Бажаю тобі, щоб добре вчилася, займалася улюбленим видом спорту, який буде приносити тобі радість. Бажаю тобі добиватися успіхів в улюблених справах, бажаю працювати на результат. Нехай святковий настрій не полишає тебе протягом цілого року. Двоюрідна сестра, ти – найкраща!

Бажаю тобі, двоюрідна сестричка, щоб ти дарувала мені свій дзвінкий сміх, щоб добре їла кашку. Бажаю тобі, щоб ти скоріше навчилася ходити за ручку з матусею, а потім бігати самостійно. Бажаю, щоб кожен ранок приносить тобі радість і потішні ігри. Дарую тобі смішні іграшки і різнокольорові кульки, які принесуть тобі радість і реготухи. Твоя сестричка.

Двоюрідна сестра! Бажаю тобі, щоб після свого дня народження ти стала зовсім дорослою і досвідченою жінкою. Бажаю, щоб ти частіше посміхалася і дарувала нам добрі й корисні поради. Хай за тобою по п’ятах бродять радість, щастя, мир, успіх і віра в краще. У день народження не переставай вірити і сподіватися на краще, поважати інших і любити і цінувати тобі людей.

Дивіться також:  Привітання з днем народження сестрі у прозі