Теплі привітання з днем народження коханці у прозі

Бажаю тобі, моя мила, красива і чиста, щоб була душею яркою, щоб променисте світило сонечко. Бажаю тобі, неодмінно, щоб чекали в життя зміни, щоб ти була прекрасною, щоб пізнала у житті щастя. Бажаю, щоб ти, моя коханка, завжди була поруч зі мною, щоб частіше посміхалася, дивлячись в мирне небо. Бажаю тобі, щоб ти зробила запаморочливу кар’єру і пишалася зі мною.

В день твого народження, моя коханка, любові, сили духу, терпіння тобі я бажаю. Бажаю, щоб серце співало серенади про грішній любові, щоб всі твої біди, проблеми і негода розвіялися, як дим. Бажаю, щоб ти змогла повірити в справжню любов, незважаючи на наші дивні стосунки. В день народження твого нехай тебе накриє з головою хвиля нестримної пристрасті і насолоди.

Бажаю тобі, люба моя, солодка і ніжна коханка, щоб ти ніколи не переставала вірити в любов, щоб була палкою і майстерною спокусником. Бажаю, щоб всі твої бажання неодмінно збулися, даруючи тобі щастя і вічну любов. Бажаю тобі від душі, щоб очі твої світились від сміху і радості, від щастя й надії, віри і самої чистої любові на світі. Зі святом, коханка!

В день твого народження бажаю тобі я, мила моя коханка, щоб ти не переставала берегти час, проведений разом зі мною. Бажаю тобі радості й щастя, мирного неба і сонячного світла, бажаю залишатися такою ж чистою і світлою, пустотливий і смішній дівчиськом, який ти є зараз. Нехай всі твої самі яскраві сновидіння і добрі бажання обов’язково здійсняться. З днем народження, крихітко!

В день твого народження бажаю тобі безмежного і світлої радості, особистого щастя і самих прекрасних спогадів у твоєму житті. Бажаю, щоб ти змогла змінити історію, щоб стала найбільш відомою людиною на світі. Бажаю тобі, мила моя коханка, щоб ти ніколи не переставала вірити в справжню любов і сподіватися на міцний щасливий шлюб. Бажаю, щоб ти залишалася самою собою, незважаючи на життєві труднощі.

Дивіться також:  Поздоровлення в прозі для Лариси

Бажаю тобі, сама чудова і чарівна в цьому світі дівчина, щоб ти потрапила у вир радості і щастя, любові і надії, удачі і успіху. Бажаю, щоб ти назавжди залишилася самою собою, навіть якщо весь світ навколо звалиться. Бажаю, щоб ти частіше вибиралася на природу, знаходячи своє щастя в єднанні з нею. Нехай поруч з тобою завжди будуть найбільш близькі для тебе люди. Зі святом, коханка!

В день твого народження бажаю тобі, моя мила коханка, щоб ти не переставала любити мене, вірити в себе і сподіватися на краще. Бажаю тобі залишатися такою ж гарною і світлою, милою і надійною, успішної і трохи норовливої. Бажаю, щоб всі твої проблеми звернулися в дим над річкою, які понесе на своїх крилах вільний вітер. У це прекрасне свято бажаю тобі всього самого прекрасного.

У світлий день народження бажаю тобі ароматного літа, бажаю успіху і мирного неба, завзятого сміху і теплого хліба. Бажаю тобі, щоб рожевий вечір задув скоріше палаючі свічки, щоб сонечко в небі змінила місяць, щоб ти дізналася все життя своє сповна. Бажаю тобі в день народження, кохана моя коханка, щоб ти завжди була тихою і спокійною, чистою і світлою дівчиною. З днем народження!

Бажаю тобі в день народження ювілейний, щоб ти завжди залишалася собою, щоб раділа кожному новому дню, як останньому. Бажаю, моя коханка, щоб ти не переставала вірити в чудеса і залишалася вічною дівчинкою. У цей день бажаю тобі, щоб ти частіше посміхалася і не боялася літати в хмарах, залишаючись щасливою і бажаною. Мила моя дівчинка, бажаю тобі просто бути в цьому світі!

Дивіться також:  Привітання Владу у прозі

В день твого народження бажаю тобі радості й щастя, успіху і любові, а ще величезну порцію везіння, яке допоможе зробити запаморочливу кар’єру. Бажаю, щоб всі твої проблеми здалися маленькими і нікчемними, а всі твої біди звернулися в дим. Бажаю тобі, люба моя коханка, щоб ти ніколи не сумувала і весело бігла по дорозі життя. З твоїм днем, малятко!