Ржачні привітання з днем народження у прозі

Бажаю тобі, дорогий мій найулюбленіший у світі чоловік, щоб ти ніколи не розчаровувався в житті і не втрачав почуття гумору. Бажаю, щоб ти частіше посміхався і розкидав по світу рятувальні круги оптимізму і веселощів. Бажаю, щоб ласкаві й ніжні почуття частіше приходили в твій дім, оточуючи тебе турботою, увагою і дружньою підтримкою. З днем народження!

Бажаю бути яскравим і захоплюючим, чуттєвим і пристрасним, красивим внутрішньо і зовні. Бажаю тобі частіше посміхатися і дарувати всім свою любов і дружбу. Мій улюблений, бажаю завжди залишатися собою, навіть коли зробиш саму запаморочливу кар’єру у всесвіті. В день твого народження бажаю тобі радіти самим незначним пустячкам. Зі святом, коханий!

Бажаю тобі, самий рідний і дорогий, сміхотливий і бажаний, світлий і люблячий мене людина, щоб ти ніколи не сумував, не втрачав своєї чесноти. Бажаю, мій коханець, щоб ти був таким же совісним, чистим і красивим душею людиною, від якої без розуму всі дівчата в окрузі. В день твого народження бажаю тобі натхнення і радості, бажаю безмежного терпіння. З твоїм днем, коханий!

В день твого народження бажаю тобі всього самого прекрасного в цьому райдужному світі. Бажаю, щоб твої очі світилися любов’ю і теплом, радістю та хвилюванням, сміхом і ніжністю. Мій улюблений і пристрасний коханець, бажаю тобі частіше знаходити, ніж втрачати, частіше сміятися, ніж плакати і забути про те, що ти самотній. Бажаю тобі, щоб всі твої біди, проблеми і образи застрягли в сутінкової зоні. Зі святом!

Теща, рідна моя, прийміть вітання з Днем народження. Бажаю яскравою, неповторною життя з незабутніми враженнями. Ви заслуговуєте казкової радості, визнання в роботі і великого сімейного щастя. Нехай злети і падіння цього світу не турбують ваш сердечний спокій, не виводять вас з рівноваги і гармонії!

Дивіться також:  Нейтральні привітання з днем народження у прозі

Бажаю в день ювілейний тобі, мила моя та сама чудова на світі тещенька, щоб ти змогла жити на самому високому рівні. Бажаю, щоб в ароматі спекотного літа втопилося суєта і проблеми, зло і біди. Бажаю, щоб смешливое настрій допомогла тобі стати самою собою, щоб воно дозволило всі твої проблеми. Бажаю тобі, щоб кожен з нас, тещенька, був радий підтримати тебе і допомогти тобі. Твій зять.

В день народження чудовий бажаю тобі залишатися яскравим і чистим, веселим і захоплюючим, красивим і милосердним. Мій дорогий тесть, зять і його сім’я від душі бажають тобі райдужного майбутнього і незалежності. Бажаю бути уважним і обережним, впливовим і смешливым, бажаю фанатично любити життя і цінувати кожен прожитий день твого життя. Зі святом!

Ми всі різні люди, і так повинно бути, кожен прагне досягти певної висоти, на жаль, не кожен як ми розуміє, тесть Вас з днем народження вітаю. Бажає Ваш зять, прекрасною довгого життя, па справжньому цінуєте Ви, що досягли. І тільки правда допоможе подолати, змушуючи на крилах щастя летіти.

Щиро вітаю з Днем народження. Бажаю грандіозного щастя в особистому житті, незвичайного успіху в справах і бездумно запаморочливої повсякденної радості. Бажаю всього самого найкращого, люба моя свекруха. Ще, я сердечно бажаю, щоб усі-усі ваші найзаповітніші мрії нарешті здійснилися!

Вітаю, свекруха, з чудовим святом – з Днем вашого народження. Бажаю ні з чим незрівнянних творчих успіхів, божественного везіння і простого жіночого щастя. Бажаю в житті лише освітлених і рівних доріг, лише справжніх емоцій і щирих почуттів. Нехай у вас все буде добре, все буде просто казково чудово!

Дивіться також:  Дитячі привітання з днем народження у прозі