Привітання з днем народження старшої сестри в прозі

Моя люба сестричка! Вітаю тебе з Днем народження! Щиро бажаю тобі йти по життю з позитивом, посмішкою і радістю! Будь для всіх рідних і друзів усміхненим сонечком, яке зігріває і висвітлює всі навколо! І нехай до тебе стократ повернуться твої турбота і любов! Щастя тобі і добра!

Дорога сестро! З Днем народження тебе, моя хороша! Бажаю, щоб твій життєвий шлях був рівним і повним радісних і цікавих подій! Нехай тобі допомагають у житті оптимізм і позитивний настрій! Будь завжди такою чарівною, елегантною і прекрасною, якою я тебе знаю! Добра тобі і любові!

Бажаю тобі, люба моя старша сестричка, щоб ти цінувала кожен день свого життя, бажаю тобі, щоб кожну годину був наповнений любов’ю, добром і радістю. У цей прекрасний день тебе, моя люба, хай чекають тільки добрі вісті, нехай тільки добрі і ласкаві слова чують твої вушка. Бажаю тобі, щоб кожен день тобі світило сонечко, а веселка розфарбовує твій світ в яскраві кольори.

Хай в день народження твій світлий все буде просто чудово, бажаю тобі, щоб ти була собою, бажаю стати впливовою. Бажаю тобі я, сестричка мила моя, щоб ти ніколи не кривдила своїх близьких людей і найвірніших друзів. В день твого народження, старша сестра, бажаю тобі завжди перемагати і йти вперед, незважаючи не на все. Нехай все буде у тебе просто чудово!

Незрівнянна моя сестричка! Вітаю тебе з цим чудовим святом – Днем твого народження! Нехай життя балує тебе щасливими зустрічами, яскравими подіями і тільки радісними сюрпризами! Нехай зірка удачі завжди освітлює твій життєвий шлях! Щастя тобі, радості, миру і любові!

Дивіться також:  Урочисті привітання двоюрідній сестрі у прозі

Моя прекрасна сестричка! Вітаю тебе з цим веселим і радісним святом – Днем твого народження! Бажаю тобі здійснення найзаповітніших твоїх бажань, невичерпного оптимізму, променистих усмішок і іскрометного гумору! Нехай удача і успіх супроводжують у житті тебе завжди!

Бажаю тобі, люба моя, солодка і славна старша сестра, щоб ти ніколи не відступала від поставленої сили. Бажаю тобі, щоб ти не сумувала і не ухилявся від виконання роботи, яка допоможе тобі досягти влади і положення в суспільстві. Мила сестричка, в день твого народження бажаю тобі, щоб ти була такою турботливою, ніжною і обов’язковою, яка ти є зараз!

В день твого народження ювілейний бажаю тобі я бути самою собою, моя люба сестричка. Ти – старша в нашій родині, тому тобі довелося доглядати за нами, допомагати мамі і цінувати кожну вільну хвилину. Просимо вибачення, що грубили тобі і не завжди тебе слухалися. Бажаємо тобі, щоб ти була здоровою і успішною, сильною душею та тілом, щоб ти не сумувала і дарувала нам свій сміх ще років сто!

З Днем народження тебе, моя мила сестричка! Щиро бажаю, щоб ти була такою дотепною, веселою, радісною, чарівною, харизматичною, ініціативної, милою – який я тебе знаю! Нехай всі навколишні дарують тобі тільки позитивні емоції, увагу і посмішки! Всього тобі самого хорошого!

В день твого народження бажаю тобі я, моя чудова старша сестра, щоб ти ніколи не сумувала, не страждала від каверз ворогів. Бажаю тобі везіння і стрімкого злету кар’єрними сходами, який принесе тобі задоволення життям. Мій світлий ангел, бажаю тобі, щоб всі твої найзаповітніші бажання і солодкі рожеві сни стануть райдужної реальністю. З днем народження!

Дивіться також:  Вітання сестрі у прозі