Привітання з днем народження колезі дівчині в прозі

В день іменин поспішаю привітати дівчину і колегу. Хочу побажати, щоб робота приносила тобі задоволення. Нехай ти черпаєш натхнення і будеш успішна. Бажаю тобі кохання в особистому житті і успіху на роботі. Нехай начальство буде прихильно. Бажаю розвивати свій талант і здібності.

З днем появи на світ, колега! Нехай твоя краса ніколи не меркне. Бажаю незвичайного розуму, краси і чарівності. нехай все начальство буде без розуму від тебе. Бажаю хорошої зарплати, багато вихідних і відпусток і швидкого зльоту по кар’єрних сходах. Нехай все буде добре!

В цей день і в цю годину бажаю тобі, люба моя колега, щоб ти ніколи не сумувала, щоб прощала нам наші косі погляди і дурні слова. Бажаю, щоб кожен в цьому офісі зміг підняти тобі настрій до небес, а твоєму кар’єрному зростанню ніхто не буде заздрити. Бажаю тобі, щоб сонечко світило тільки тобі мільйон прекрасних років. Наша золота дівчинка, бажаємо тобі перемагати постійно.

Бажаємо тобі, сама чудова на світі дівчина, щоб ти ніколи не сумувала і не втрачала присутності духу. Бажаємо, щоб твій настрій злетіло до небесних висот, а чудова музика допомагала йому протриматися на небесах, як можна довше. Бажаємо тобі, колего, щоб ти завжди вигравала в суперечках і ніколи нікого не засмучувала і не виводила з душевної рівноваги. Зі святом!

Успіху в особистому житті і на роботі. Багато уваги! Нехай сьогоднішній день народження запам’ятається тобі надовго і залишить море приємних спогадів. Вітаю від усієї душі, колего! Бажаю успіхів в роботі. Нехай у тебе все виходить, зарплата стає більше, а проблем менше.

Сьогодні моя колега відзначає день народження. Хочу від усієї душі привітати цю дивну дівчину. ти чудова господиня і працьовита співробітниця. Бажаю величезного щастя. Нехай тобі все вдається. Творчих успіхів, нових ідей, ентузіазму. Ніколи не сходь з шляху і досягати своїх цілей.

Дивіться також:  Найкращі привітання з днем народження дівчині в прозі

В день народження побажати поспішаю, щоб ти ні дня не сумувала, щоб кожному з нас частіше душу відкривала. Побажаю, щоб добрі слова ти чула, як можна частіше, а ти, в свою чергу, подарувала кожному з нас чарівну посмішку. В цей чудовий годину бажаємо тобі радісних зустрічей, добрих і вірних друзів. Бажаємо тобі, щоб ти частіше давала нам мудрі поради. Зі святом!

Бажаю тобі, найкраща в цьому колективі дівчина, щоб ти частіше відчувала легке торкання метеликів любові і насолоди в твоєму тілі. Бажаю тобі, щоб кожен день, який ти проводиш разом з нами, був наповнений пізнавальними і, одночасно, радісними подіями. Бажаємо, щоб всі твої вороги і недруги разом виїхали з цього міста і зникли з твого життя.

З іменинами вітаю колегу і чудову дівчину. бажаю тобі справжнього жіночого щастя. Щоб ти завжди була улюблена і бажана. Бажаю, щоб поруч з тобою був сильний чоловік, який завжди готовий підставити тобі плече для опори. Ніколи не шкодуй про свій вибір. Нехай день народження буде відмінним!

Бажаю тобі, люба моя дівчина, щоб ти ні дня не сумувала, щоб цінувала кожну мить, проведений в нашому блискучому товаристві. Бажаю тобі, наймиліша в світі колега, щоб ти не припиняла літати у самих райдужних снах на цій землі. Нехай кожен день приносить тобі радість і тепло, любов і удачу, смачні пироги та яскраві враження. Бажаю, щоб ти завжди залишалася собою!