Привітання з днем народження дядька від племінниці у прозі

Бажаю тобі, мій прекрасний дядько, щоб ти ще три століття зустрічав світанкове сонечко, щоб радів кожному прожитому дню. Бажаю тобі, щоб мережива твоєму житті були, як можна, більш хитромудрими і заплутаніше, сповнені вселенських таємниць і хитросплетінь, а інакше, жити буде нецікаво. Бажаю, щоб над головою завжди було мирне небо. Твоя племінниця.

У день народження ювілейний поспішає племінниця тобі побажати всього самого магічного і чудового в твоєму житті. Бажаю тобі, щоб все навколо не переставали пишатися і захоплюватися тобою, розуміти і прощати тебе. Бажаю, мій славний дядько, щоб всі ті зерна любові, надії і віри, які ти кидаєш у землю життя дали рясні сходи, вражаючи своєю міццю. Ти – найдорожча для мене людина у світі.

В урочистий день народження племінниця вітає дядька. Бажаю вам казкового дня і незабутніх відчуттів, приголомшливих хвилин і запаморочливих подій. Нехай сьогоднішні емоції надовго запам’ятаються і залишать незгладимий слід у душі. Нехай поруч будуть рідні та близькі люди.

У день народження вітаю дядька! Як племінниця я бажаю вам тільки добра і успіхів. Нехай життя буде прекрасною й приносить тільки хороше. Бажаю бути сильним, успішним і радіти кожній миті. Тепла, терпіння, удачі, щастя, радості, добрих хвилин і сміху.

Бажаю тобі, мій милий дядечко, щоб ти ніколи не зупинявся на досягнутому, щоб мчав вдалечінь зі швидкістю світла. Бажаю тобі повірити в свою значимість, йти по життю з високо піднятою головою. Нехай кожна людина в цьому світі дізнається про тебе і допоможе людям стати краще і прекрасніше. Спасибі тобі за те, що ти є. З днем народження, дорогий! Твоя племінниця.

Дивіться також:  Красиві привітання з днем народження племінниці від дядька у прозі

В день народження твій, дядько мій рідний, дарую тобі все найкраще: світанок, захід, траву нескошенную, звичайно, Божу благодать. Тобі бажаю я не сумувати, бажаю вірити в найпрекрасніше і насолоджуватися ранком ясним. Я, як племінниця, дарувати тобі готова, і чудеса, і ласкаве слово, сьогодні, завтра і потім, і цілий світ, і суп з котом. Тобі дарую все те, чого ти так пристрасно бажаєш.

Самий чудовий дядько на світі, вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі добра, миру, процвітання, успіхів, щастя і тепла. Кожен день нехай тобі посміхається. Бажаю бути на висоті і реалізувати всі свої ідеї. Нехай успіх буде безсумнівним супутником у кожній справі і ніколи не залишає.

Вітаю дорогого дядька з чудесним народженням на білий світ! Бажаю вам блакитного неба і ясного сонця, миру, тепла і світла в душі. Нехай сім’я буде надійним тилом, а домашнє вогнище ніколи не згасне. Бажаю великої і чистої любові, розуміння, поваги, уваги, гармонії з самим собою.

В день твого народження я, як твоя племінниця, поспішаю побажати тобі успішного завершення всіх, розпочатих раніше, справ. Бажаю тобі, щоб твоя кар’єра, неодмінно, пострибала вгору, дивуючи всіх твоїх друзів і товаришів по службі. Мій дорогий дядечко, нехай всі твої самі солодкі сни і заповітні бажання стануть реальністю. Бажаю тобі ніколи не хворіти і не засмучуватися. Все це такі дрібниці!

Нехай у день народження буде багато приголомшливих зустрічей і кожна хвилина приносить сюрпризи долі. Вітаю дорогого дядька і бажаю всього самого доброго, душевного і прекрасного. Бажаю сліпучої життя і щастя, пристрасті і багато любові. Нехай кожен день дарує нові відчуття і пригоди.

Дивіться також:  Застільні привітання з днем народження дядька від племінника у прозі