Привітання з днем народження до подарунка в прозі

Бажаю, щоб твої проблеми і біди здалися тобі дрібними і несуттєвими, а твоєї любові і віри вистачало на всіх людей світу. Бажаю тобі, щоб ти, мій чудовий сват, щоб ти злетів, як можна вище, але не обпікся сонцем слави. Бажаю, щоб ти ніколи не втрачав самовладання, почуття гумору і самоповаги. В день твого народження бажаю тобі повірити у власні сили.

В день твого народження бажаю тобі, милий мій сват, щоб ти був добрим і відважним, хоробрим і самобутнім, вразливим і трохи божевільним. Бажаю, щоб ти не соромився брати від життя все найкраще, щоб вірив в себе. Бажаю тобі, щоб над твоєю головою завжди було синє, умиротворений, а головне, мирне небо, в якому буде сяяти сонце віри, любові і перемоги.

Шановний мій начальник! Вітаю Вас з цим радісним і веселим святом – Днем Вашого народження! Щиро бажаю Вам сміливо йти по нелегкому шляху до заповітної мрії, долаючи труднощі, що зустрічаються на дорозі, з незмінним оптимізмом і впевненістю в перемозі! Здоров’я і щастя Вам!

Мій шановний начальник! Від усієї душі вітаю Вас з таким важливим і радісним святом – Днем Вашого народження! Хочу побажати Вам довгих років життя, наповненою яскравими, цікавими подіями, незабутніми зустрічами і «смачними» позитивними емоціями! Здоров’я Вам та благополуччя!

В день твого народження бажаю тобі, старша сестра моя, щоб ти пізнала любов без залишку, щоб писала про мрії заповітні у своїй таємній зошиті. Бажаю тобі між рядків, щоб ти знайшла вірного прихильника, щоб була славною і ніжною, і, звичайно ж, мішок везіння. Бажаю для душі натхнення, бажаю літнього настрою. Бажаю, щоб дорога вдаль вела. Зі святом!

Дивіться також:  Привітання з днем народження Леоніду у прозі

Бажаю тобі, люба моя, найпрекрасніша в світі старша сестричка, щоб ти не сумувала, щоб всі непорозуміння прощала. Бажаю тобі, щоб були радості, щоб були моменти для шоколадної солодощі, щоб ти дарувала мені везіння. Бажаю тобі чудових вражень, бажаю тобі хвилини слави, яка буде тривати року. В цей день і в цю годину бажаю тобі я сяйва улюблених очей. З днем народження!

Бажаю тобі, дорогий мій куманьок, щоб ти став найщасливішою людиною в світі, перестали помічати протягом часу. Бажаю, щоб ти не втратив своєї обов’язковості і терпіння, які допоможуть тобі стрімко злетіти по кар’єрних сходах. В день твого народження кума бажає тобі завжди вести зі своїми ворогами дипломатичний діалог, який допоможе вирішити всі проблеми без кулаків. З днем народження, рідний!

В день твого народження бажаю тобі, мій чудовий куманечек, щоб небо над твоєю головою завжди було мирним і світлим. Бажаю, щоб кожен новий день був наповнений яскравими враженнями і новими потрібними зустрічами. Бажаю тобі підвищення по службі, яке, однак, не зіпсує тебе і не посварить з люблячою тебе кумою. Нехай всі твої близькі люди будуть багаті, здорові і щасливі.

В день твого народження ювілейний бажаю тобі безмежної радості, душевного тепла і побільше добрих друзів. Бажаю тобі, знайома, прямолінійності і геніальності, душевності і доброти. Бажаю, щоб твої діти ніколи не хворіли, добре вчилися і радували свою матусю. Нехай всі твої найзаповітніші бажання і мрії неодмінно збудуться. З днем народження!

Бажаю тобі, мила моя знайома, щоб ти не переставала вірити в себе, посміхатися і сподіватися на нове щасливе життя. Бажаю тобі, щоб твої біди перетворилися на щастя, а проблеми в радості. Бажаю, щоб день твого народження приніс тобі щасливі миті і чудові спогади. Нехай всі твої бажання і яскраві сни, неодмінно збудуться та подарують самі добрі дні і солодкі ночі.

Дивіться також:  Привітання Васі в прозі