Прикольні привітання колезі дівчині в прозі

Бажаю тобі, моя дорога і найпрекрасніша в цьому світі колега, щоб ти ніколи не повинна була б. Бажаю, щоб твоя кар’єра була просто шаленою, але, щоб ти ніколи не йшла по головах інших людей. В день твого народження бажаю тобі, щоб ти частіше посміхалася незнайомим людям, ділячись з ними частинками власної душі. Нехай всі твої найзаповітніші бажання здійсняться.

Бажаю в цей день і годину, щоб ти була найпрекраснішою дівчиною на цьому світі. Бажаю, щоб всі твої біди, проблеми і турботи перетворилися в дим, який понесе геть вітер змін. Ти – сама стильна і граціозна дівчина на нашій фірмі. Нехай всі твої грандіозні плани неодмінно втіляться в життя, а ти, мила колега, отримаєш стрімке підвищення по службі.

В цей день чудовий бажаю тобі, моя найпрекрасніша в світі колега, тобі щастя безмежного, світлого дива і яскравим чарами. Нехай всі твої друзі ніколи не зраджують тебе, а близькі вірять в твою винятковість. В день твого народження кожен з нас поспішає завжди допомогти, підтримати і змусити повірити в чудеса.

Бажаю тобі, дорога моя, в день твого народження, аби ти не соромилася висловлювати свої найпотаємніші бажання. Бажаю тобі, колего, щоб всі твої обіди були смачними, а всі твої гості були задоволеними твоїм гостинністю і комфортом в твоєму домі. Нехай день твого народження буде наповнений радісними піснями та запальними жартами, яскравими враженнями і величезними подарунками. Зі святом!

В день твого народження бажаю тобі я величезною і безмежної любові, бажаю тобі пристрасті, яка запалить тебе, наче пекельний вогонь. Бажаю тобі мільйона вірних і відданих друзів і подруг. Бажаю тобі, щоб кожен день ти приходила на роботу вчасно, тому що ми всі чекаємо, не дочекаємося зустрічі з тобою. Дорога наша, найчарівніша в світі колега, нехай у тебе буде все і побільше.

Дивіться також:  Привітання з днем народження для дівчинки в прозі

Бажаю тобі, люба моя дівчина, щоб ти ні дня не сумувала, щоб цінувала кожну мить, проведений в нашому блискучому товаристві. Бажаю тобі, наймиліша в світі колега, щоб ти не припиняла літати у самих райдужних снах на цій землі. Нехай кожен день приносить тобі радість і тепло, любов і удачу, смачні пироги та яскраві враження. Бажаю, щоб ти завжди залишалася собою!

В день народження побажати поспішаю, щоб ти ні дня не сумувала, щоб кожному з нас частіше душу відкривала. Побажаю, щоб добрі слова ти чула, як можна частіше, а ти, в свою чергу, подарувала кожному з нас чарівну посмішку. В цей чудовий годину бажаємо тобі радісних зустрічей, добрих і вірних друзів. Бажаємо тобі, щоб ти частіше давала нам мудрі поради. Зі святом!

Бажаю тобі, найкраща в цьому колективі дівчина, щоб ти частіше відчувала легке торкання метеликів любові і насолоди в твоєму тілі. Бажаю тобі, щоб кожен день, який ти проводиш разом з нами, був наповнений пізнавальними і, одночасно, радісними подіями. Бажаємо, щоб всі твої вороги і недруги разом виїхали з цього міста і зникли з твого життя.

В цей день і в цю годину бажаю тобі, люба моя колега, щоб ти ніколи не сумувала, щоб прощала нам наші косі погляди і дурні слова. Бажаю, щоб кожен в цьому офісі зміг підняти тобі настрій до небес, а твоєму кар’єрному зростанню ніхто не буде заздрити. Бажаю тобі, щоб сонечко світило тільки тобі мільйон прекрасних років. Наша золота дівчинка, бажаємо тобі перемагати постійно.

Бажаємо тобі, сама чудова на світі дівчина, щоб ти ніколи не сумувала і не втрачала присутності духу. Бажаємо, щоб твій настрій злетіло до небесних висот, а чудова музика допомагала йому протриматися на небесах, як можна довше. Бажаємо тобі, колего, щоб ти завжди вигравала в суперечках і ніколи нікого не засмучувала і не виводила з душевної рівноваги. Зі святом!

Дивіться також:  Привітання для дівчинки своїми словами