Прикольні поздоровлення племінниці від тітки в прозі

Бажаю в день твого народження любові відповідь і море терпіння, бажаю тобі ні краплі зради твоїх кращих друзів. Бажаю тобі толерантних недругів і співчуваючих ворогів. Бажаю, тітонько, щоб у твоєму серці запалала свічка віри і надії, любові і тепла, радості і благородства. В день твого народження племінниця поспішає побажати тобі успіху у всіх твоїх починаннях. Зі святом!

В день народження твій світлий бажаю тобі, люба моя тітонька, щоб ти не переставала вірити в себе, щоб розуміла інших людей також добре, як саму себе. Бажаю тобі, щоб кожен новий день приносив тобі найпрекрасніші враження. Нехай всі твої найзаповітніші бажання неодмінно здійсняться. Племінниця бажає тобі від усієї своєї душі щастя, миру і благополуччя.

Бажаю тобі, люба моя, сама чиста і світла в цьому бурхливому світі тітонька, як твоя племінниця, щоб ти ніколи не сумувала, завжди посміхалася і допомагала своєю посмішкою подолати неприємності і біди інших людей. В цей святковий час хай скоріше засяють над твоєю головою світлячки щастя і вічної любові. Все буде просто чудово, моя хороша. Просто будь собою.

В день твого народження бажаю тобі удачі і успіху у всіх справах, які ти задумаешь. Бажаю тобі, люба моя тітонька, щоб сонечко в мирному небі світило лише для тебе, зігріваючи тебе своїм теплом до мозку кісток. Бажаю, щоб всі твої самі фантастичні та неприродні бажання збулися. Знай, що твоя племінниця завжди готова тобі допомогти і підтримати у важкій ситуації.

Тітоньці своїй чудовій самої бажає любляча племінниця, щоб вона не переставала мріяти, ставити перед собою мету, вірити в себе і в дружбу навіки. Бажаю тобі, щоб біди, проблеми і біль накрив білий сніг правди, віри і надії. Нехай у твоєму величезному серці назавжди оселиться ніжна і безмежна любов, яка зв’яже навіки дві душі. Спасибі тобі за те, що ти така, як ти є.

Дивіться також:  Привітання з днем народження Роману в прозі

В день цей прекрасний бажаю тобі, люба моя найсвітліша в цьому світі тітонька, щоб ти завжди пурхала в теплому літньому настрої, у світі, який зігрітий сонечком розуміння і любові. Племінниця бажає тобі, щоб кожен день у твоєму житті був в мільйон разів краще, ніж попередній. Бажаю тобі, щоб у твоєму серці дзвенів золотий струмочок щастя і радості. Зі святом!

Бажаю в день твого народження, щоб було все навколо прекрасним і красивим, манливим любу тітоньку в світ натхнення, тепла і радісних зустрічей. Нехай всі люди у цьому світі стануть навколо тебе у веселий хоровод, показуючи свої почуття до тебе, дорога наша. В цей чудовий день племінниця поспішає побажати тобі те, що всі твої найзаповітніші бажання, неодмінно, стануть реальністю.

В день твого народження хочу побажати тобі радості, яка допоможе тобі пройти мільйон життєвих доріг, зробити тисячі прекрасних відкриттів. Бажаю тобі, прекрасна моя тітонька, щоб все було просто чудово на заздрість всім оточуючим тебе людям. Твоя племінниця бажає тобі повірити в себе і довести всім навколо, що ти – сама чудова жінка в Галактиці.

Бажаю тітоньці найпрекраснішою в цьому світі, щоб вона продовжувала жити, вірити, надіятися і любити, незважаючи ні на що. Бажаю тобі, як твоя племінниця, щоб всі твої таємниці і маленькі особисті секретики ніхто, ніколи і ні за яких обставин не зміг розкрити, поки ти цього не захочеш. Бажаю тобі бурхливої, немов вивергається вулкан, особистому житті. З днем народження!

Бажає племінниця твоя чудова в день твого народження особистого щастя і успіху. Бажаю тобі, люба моя тітонька, щоб до твоїх ніг впали самі ароматні квіточки в цьому світі, щоб ти літала на крилах вітру змін. Бажаю тобі, щоб на твоє вікно прилітала синій птах удачі і дарувала тобі тільки виграшні лотерейні квитки. Зі святом!

Дивіться також:  Красиві привітання з днем народження хрещенику від хресної у прозі