Прикольне поздоровлення в прозі

Хочу побажати своєму чудовому одному в День народження більше позитиву, енергії, оптимізму і життєрадісності. Нехай твоє життя буде солодким, як шоколад, грошей повні кишені, а успіх і везіння не покидають тебе ні на секунду. Яскравих днів життя тобі, благополуччя і процвітання.

Бажаю роз’їжджати на дорогих машинах, відпочивати на шикарних закордонних курортах, жити розкошуючи, насолоджуючись кожним днем. Хай щастя в житті буде просто неосяжним, а здоров’я ніколи не підводить. Виконання всіх заповітних бажань і досягнення заповітних цілей. З Днем народження, друже!

Бажаю тобі, мій прекрасний і найпрекрасніший у світі дядечко, щоб ти не сумував, частіше посміхався і ніколи не здавався. В день твого народження нехай скоріше збудуться всі твої найзаповітніші мрії, даруючи тобі натхнення і стимул рухатися вперед. Твоя племінниця поспішає подарувати тобі усю свою любов і ніжність, вдячність і віру, радість і тепло. Зі святом!

В день народження твій чудовий бажаю тобі мільйонів щасливих і найсвітліших у світі днів. Бажаю тобі, дорогий мій дядечко, щоб ти зміг помчати до далеких зірок на крутому у світі зорельоті і виконати там свою найзаповітнішу мрію. Нехай кожен із нас буде готовий тобі допомогти, підтримати і обійняти тебе в скрутну хвилину. Бажаю тобі, як племінниця, просто бути щасливим.

Мій дорогоцінний чоловік! Сьогодні – твій День народження! І я від усієї душі у цей день бажаю тобі бути успішним, оптимістичним, дотепним завжди, в будь-якій компанії! Нехай на життєвому шляху тебе супроводжують тільки радість, удача і величезне везіння! Всього тобі самого чудового!

Ніжний, уважний, чуйний, турботливий – саме такий ти зі мною, кожен день! Дорогий мій чоловік, спасибі тобі за твою любов! Я хочу побажати тобі в День народження, щоб кожне розпочате тобою справу приносило тобі задоволення, щоб ти міг досягти будь-якої поставленої мети! Щастя тобі, коханий!

Дивіться також:  Привітання Кості у прозі

Кохана дружина!
Сьогодні твій день народження. Вітаю, єдина моя!
Нехай забудуться всі сварки і образи, а радість і щастя назавжди залишаться поруч з тобою!
Будь завжди ніжною і милою, веселою і невтомною, лагідною і доброю! А в тому, що ти найкрасивіша, ніхто навіть і не сумнівається!

Дружина моя кохана!
Вітаю тебе з днем народження!
Бажаю тобі сонячного світла, сяйва світлосяйного, краси невимовної, невичерпної віри і надії незгасною!
А хочеш, перетворю твоє життя в чарівну казку?! Виконаю! Адже твоє бажання, рідна, для мене – це закон!

Все найкраще улюблений хлопець бажаю, з днем народження сьогодні вітаю. Що потрібно для хорошого життя сотвори собі, та обов’язково щиро цінуй. Піднімаємо келихи за тебе, бажаємо міцного тобі здоров’я. В душі хай живе справжня чистота і в цьому мій милий вся твоя краса. Люби всім серцем вершини підкорюй, і в душі ніколи не втрачай віру.

Грандіозне свято сьогодні для тебе, коханого хлопця вітаю з днем народження. Буду тобі сніданок у постіль приносити, і завжди тебе буду міцно любити. Бажаю тобі здоров’я, як граніт, всі багатства, що є в світі нехай буде твоїм. Ніколи не здавайся, йди завжди вперед, і нехай кожний новий день щось прекрасне несе. Великі перемоги для великих людей, улюблений хай збуваються мрії твої скоріше.