Поздоровлення з днем народження жінці своїми словами

Дорога іменинниця! Вітаю з цим чудовим святом – Днем народження! Нехай світле, радісне, усміхнене настрій супроводжує не тільки сьогодні, але й в усі інші дні! Нехай кожен ранок починається для тебе з посмішки. І хай навколо тебе будуть тільки позитивні, добрі люди!

Вітаю з Днем народження, мила іменинниця! В це свято від усієї душі бажаю тобі і надалі випромінювати доброту, оптимізм і радість! Ти – прекрасна, дотепна, весела і з упевненістю йдеш по життю. Залишайся такою завжди! І нехай ніщо не зможе затьмарити твою посмішку! Всього тобі самого найкращого!

З Днем народження вітаю
І ось таких благ бажаю:
Бути улюбленицею чоловіків,
Мати попу без зморшок!

Вітаю з Днем народження
І хочу для настроенья
Побажати тобі, подруга,
Попа щоб була пружною!

Ти народилася на світ білий,
Тебе привітаю неодмінно,
Бажаю, щоб не знала біди,
Щоб радість була безсумнівно.

Хай будуть у житті чудеса
І блиснуть нехай очі,
Іскриться світло з них променистий,
А совість буде чистою.

Красива я ти, безперечно,
Я дам тобі одну пораду,
На день народження їж кабана
І розквітне душа твоя.

Привітати хочеться сердечно
І щастя побажати навічно,
Вродливій жінці на іменини
Бажаю краше стати картини.

Щоб нічого ти не боялася,
Завжди красиво посміхалася,
Щоб тобі сонечко світило,
Щоб була добра, улюблена.

Нехай завжди їси шашлик,
Здорова будеш наче бик,
Щоб ніякі хвороби
Тебе не тримали на місці.

Найвродливіша іменинниця! Вітаю тебе з Днем народження! Бажаю, щоб твоє життя було сповнене приємних дрібниць, які так піднімають настрій жінкам: вчасно винесений чоловіком сміття, приготований їм вечерю, власноруч випрані чоловіком шкарпетки, в кінці кінців! Щастя тобі!

Дивіться також:  Привітання з днем народження красивої жінки у прозі

Очаровательнейшая іменинниця! З Днем народження тебе! Бажаю, щоб навколо тебе завжди вилися благородні принци на білих конях, метелики щастя і флюїди позитивних емоцій! Будь для всіх них притягує віссю! І хай усмішка завжди супроводжує тебе!

Дорога, прекрасна, молода. Стільки слів можна підібрати для тебе! Ти найпрекрасніша жінка на світі! Твоя посмішка як промінь сонця зігріває все навколо, твій погляд сяє яскравими вогниками, а голос наче тоненький дзвіночок, кожним словом співає свою пісню. Я бажаю, щоб ти знайшла своє щастя, і твоє життя стала раєм!

Чудову жінку, матір, дружину, дочку я поспішаю сьогодні привітати з днем народження. Нехай твоє життя буде так само безхмарна, як в сонячний літній день. Нехай всі твої мрії стають реальністю, а бажання перетворюються в реальність. Нехай все твоє життя буде суцільним святом, а всі негаразди обходять далекою дорогою твій дім.