Поздоровлення з днем народження хлопцеві у прозі

Бажаю в день народження твій, хлопець коханий, ніжний, рідний, щоб ти не сумував, щоб вірив, пам’ятав, чекав. Бажаю, щоб жити не поспішав, що сон прекрасний миттю збувся. Бажаю, щоб кожен день і годину, любов на хвилях колисала нас. Бажаю тобі я з крупинкою хвилювання, щоб спіткало тебе натхнення. Бажаю, щоб блиск улюблених очей заряджав любов’ю і вірою у краще.

Бажаю тобі я з посмішкою, милий і коханий мій, щоб ти ніколи не розчаровувався в дорогих твоєму серцю людей, щоб частіше посміхався, даруючи оточуючим свою очманілу посмішку. Мій дорогий, нехай все на світі у тебе виходить легко і невимушено. Бажаю тобі в день твого народження твої очі сяяли в передчутті радісних змін. Нехай вітер зміниться!

Вітаю з днем народження колишнього хлопця. І нехай наші відносини вже не такі, як були раніше, але тим не менше я завжди буду бажати тобі щастя та гарного настрою. Нехай тобі щастить у цьому житті і все у тебе вийде. Бажаю незабутнього дня і приємних пригод.

Хочу привітати з днем народження колишнього хлопця. Спасибі тобі за твою дружбу, за те, що навчив мене любити і показав світ. Мені не вистачає нашого спілкування, але в будь-якому випадку я бажаю тобі щастя і навіть якщо ти проводиш цей день народження не зі мною, нехай тобі пощастить в житті і ти досягнеш всіх своїх цілей.

Все найкраще улюблений хлопець бажаю, з днем народження сьогодні вітаю. Що потрібно для хорошого життя сотвори собі, та обов’язково щиро цінуй. Піднімаємо келихи за тебе, бажаємо міцного тобі здоров’я. В душі хай живе справжня чистота і в цьому мій милий вся твоя краса. Люби всім серцем вершини підкорюй, і в душі ніколи не втрачай віру.

Дивіться також:  Поздоровлення з днем народження хлопцеві своїми словами

Грандіозне свято сьогодні для тебе, коханого хлопця вітаю з днем народження. Буду тобі сніданок у постіль приносити, і завжди тебе буду міцно любити. Бажаю тобі здоров’я, як граніт, всі багатства, що є в світі нехай буде твоїм. Ніколи не здавайся, йди завжди вперед, і нехай кожний новий день щось прекрасне несе. Великі перемоги для великих людей, улюблений хай збуваються мрії твої скоріше.

У цей святковий день я хочу привітати свого колишнього хлопця з Днем народження. Нехай у тебе в твоєму житті все складеться чудово, нехай у всіх починаннях супроводжує успіх, а енергія і сила просто переповнюють. Бажаю тобі здійснення заповітних бажань, благополуччя та міцного здоров’я.

Вітаю з Днем народження свого колишнього хлопця. Бажаю тобі щастя, гарного настрою, безперебійного везіння і нескінченної радості. Нехай всі твої мрії здійснюються, а удача не покидає ні на секунду. Бажаю тобі знайти свою другу половинку і бути з нею шалено щасливою людиною.

В день народження твій бажаю тобі, коханий мій хлопець, щоб все у тебе було просто чудово, щоб всі твої бажання незабаром справдилися. Бажаю тобі, рідний мій, щоб світило тільки для тебе завзяте сонечко, даруючи тобі надію на чудове майбутнє. Все буде просто чудово, якщо тільки всі гості цього щиро тобі побажають. Зі святом, коханий!

Бажаю тобі, мій дорогий, коханий і самий чудовий на світі хлопець, щоб ти не розчарувався в мені. Бажаю, щоб ти зміг забратися на саму вершину в кар’єрних сходах. Нехай всі підлеглі тебе обожнюють, а начальство поважає і у всьому радиться з тобою. З днем народження, мій золотий! Нехай всі твої бажання здійсняться, а добрі вести зваляться, як сніг на голову. Твоя дівчина.

Дивіться також:  Привітання з днем народження колишньому хлопцю у прозі