Поздоровлення в прозі для Соні

Сонечко, ясне сонечко! Дивись, скільки радісних хвилинок дарує тобі сьогодні – твій День народження… Усміхнися всім навколо, сяй, випромінюй чудовий світ чарівності і поділися своєю чарівністю. Нехай твоє життя стане краще, яскравіше, гарніше, вдаліше! Насолоджуйся святом і вір в свою мрію.

Чудово відзначити свій черговий день народження. Соня, я бажаю, щоб ти в 55, відчувала себе так, ніби тобі тридцять. І хочу побажати, щоб ти завжди була сильною, сміливою і милою.

Нехай вам, Сонечка, у всьому щастить, хай процвітає ваш бізнес, кар’єра нехай йде на зліт, завжди зростає відсоток продажів!

Нехай згинуть бурі і негоди, підуть нехай навіки в тінь. Ми вам, Соня, бажаємо щастя у ваш самий добрий, світлий день!

Сьогодні, Соня, ти прекрасна чарівністю весни, що всі хлопчаки не даремно в тебе смертельно закохані. Так, у тебе є перспектива, хоч ти по-дівочому скромна… Інші скажуть, що красива, інші скажуть, що розумна!

Сонечка, кохана, рідна, сонечко, ромашка, волошка, що мені побажати тобі не знаю в цей чудовий деньок, побажаю радості і щастя, миру і удачі на твій вік, щоб серце не рвалося на частини, милий мій, рідний мій чоловік!

Дивіться також:  Поздоровлення в прозі для Яни