Поздоровлення в прозі для молодої дівчини

Дівчина моя молода, від душі тобі я бажаю щастя особистого, відмінного настрою, радості величезною, безсонної ночі. Бажаю тобі, неодмінно, щоб за тобою бродили тінню успіх і удача, віра і надія, везіння і кар’єрне зростання. В день твого народження дарую тобі, моя мила дівчина, мільйон яскраво-червоних троянд, ванільний запах щастя, а ще прекрасні миті з минулого і майбутнього життя. Зі святом!

Бажаю тобі, люба моя дівчина молода, щоб тебе ніколи не зраджували близькі люди і віддані друзі. Бажаю в день народження ювілейний, солов’їного сміху, цукеркової солодощі, ніжних поцілунків ангелів ночами. Мила моя, бажаю, щоб всі твої найзаповітніші бажання здійснилися. Нехай всі твої надії звернуться в найяскравішу і натхненну реальність.

В день твого народження бажаю тобі я терпіння, бажаю успішного завершення всіх твоїх справ, які неодмінно приведуть тебе до підвищення по кар’єрних сходах. Бажаю тобі неповторимейшей і найсвітлішою в світі кохання. Нехай всі твої проблеми звернуться в білу серпанок туману над річкою, яку понесе геть вітер змін. У цей прекрасний годину нехай об’єднає всіх нас дружба і любов. Удачі дівчині молодий!

Бажаю, дівчина молода, тобі величезного успіху, бажаю тобі багато днів, сповнених радості, світла і добрих побажань. У день народження бажаю тобі я, дорога моя, щоб ти не сумувала, щоб всі ворогам прощала, щоб нічого на світі не шкодувала для інших, а вони, щоб нічого не шкодували для тебе. Милий мій чоловічок, нехай твої бажання співпадають з твоїми можливостями. Зі святом тебе!

Поспішаю побажати тобі я, молода дівчина моя, в день народження світлий любові, успіху, настроенья річного. Бажаю тобі, люба, дівчисько золота, ніколи не сумувати, ранок усмішкою зустрічати. Бажаю тобі ніколи не хворіти, бажаю тобі душею молодіти, бажаю кохати і мріяти, і птахом витати в хмарах. Нехай всі кавалери на планеті принесуть тобі подарунки та квіти з райського саду. З днем народження!

Дивіться також:  Урочисті привітання з днем народження дівчині в прозі

У день народження яскравий, кульками обвішана, бажаю тобі я радості і світла, миру і самого прекрасного настрою. Бажаю тобі ніколи не здаватися, навіть, якщо тобі буде зовсім погано. Бажаю тобі, люба, моя дівчина молода, всього самого чудового, заводного, цікавого. Бажаю тобі радісних і світлих думок, які неодмінно принесуть тобі радісні вісті. Зі святом, дорога моя!

У цей прекрасний день і світлий вечір, коли на небі зірок запалять свічки, коли запалить ліхтарик свій місяць, тобі побажаю я, молода дівчина, світла, тепла і надії на краще. Хай неодмінно збудуться найзаповітніші бажання, а сни і мрії стануть солодше, ніж шоколад і мармеладкі. Бажаю тобі, щоб все на цьому світі квіти обсипали тебе з голови до ніг. Будь щаслива, дитино! З днем народження!

Бажаю тобі, люба, дівчина рідна, ніжна і молода, щоб ти ні дня не сумувала, щоб жити не поспішала, щоб частіше веселилася. Бажаю тобі, моя хороша, щоб гостею непрошеної в день народження увійшла в твій дім, надія. Бажаю, щоб у затишному домі твоєму назавжди оселилися віра і любов, позбавлення від бід і проблем. Нехай всі твої бажання здійсняться точь-в-точь. З твоїм днем, рідна!

Бажаю тобі, неодмінно, люба дівчина моя, щоб ти була вічно молодою, вічно здоровою, чистою і чесною. Бажаю тобі, мила, в день народження твій, щоб ти була найгарнішою на світі дівчиною. Бажаю тобі, щоб вітер приніс тобі зміни на краще, бажаю, щоб всі твої проблеми звернулися в дим. Хай бажання здійсняться, даруючи тобі солодкий осад. З днем народження, молода дівчина!

У день народження щиро бажаю тобі я, моя молода, мила дівчина, щоб ти знайшла свою другу половинку і знайшла саму чисту і красиву любов. Бажаю тобі, щоб всі твої близькі були поруч з тобою, щоб ти тільки не втрачала, але і знаходила нових відданих тобі друзів. Всі твої проблеми нехай вирішуватися і забудуться, а всі твої успіхи і щасливі дні повторяться ще сотню тисяч разів. З твоїм днем, дівчина!

Дивіться також:  Найкращі привітання з днем народження дівчині в прозі