Поздоровлення коханому хлопцеві у прозі

Бажаю в день народження твій, хлопець коханий, ніжний, рідний, щоб ти не сумував, щоб вірив, пам’ятав, чекав. Бажаю, щоб жити не поспішав, що сон прекрасний миттю збувся. Бажаю, щоб кожен день і годину, любов на хвилях колисала нас. Бажаю тобі я з крупинкою хвилювання, щоб спіткало тебе натхнення. Бажаю, щоб блиск улюблених очей заряджав любов’ю і вірою у краще.

Бажаю тобі я з посмішкою, милий і коханий мій, щоб ти ніколи не розчаровувався в дорогих твоєму серцю людей, щоб частіше посміхався, даруючи оточуючим свою очманілу посмішку. Мій дорогий, нехай все на світі у тебе виходить легко і невимушено. Бажаю тобі в день твого народження твої очі сяяли в передчутті радісних змін. Нехай вітер зміниться!

В день народження твій бажаю тобі, коханий мій хлопець, щоб все у тебе було просто чудово, щоб всі твої бажання незабаром справдилися. Бажаю тобі, рідний мій, щоб світило тільки для тебе завзяте сонечко, даруючи тобі надію на чудове майбутнє. Все буде просто чудово, якщо тільки всі гості цього щиро тобі побажають. Зі святом, коханий!

Бажаю тобі, мій дорогий, коханий і самий чудовий на світі хлопець, щоб ти не розчарувався в мені. Бажаю, щоб ти зміг забратися на саму вершину в кар’єрних сходах. Нехай всі підлеглі тебе обожнюють, а начальство поважає і у всьому радиться з тобою. З днем народження, мій золотий! Нехай всі твої бажання здійсняться, а добрі вести зваляться, як сніг на голову. Твоя дівчина.

В цей прекрасний день, в цей чудовий день бажаю тобі щастя, відомий ловелас, бажаю тобі миру, бажаю тобі ласки, щоб горе і журба не закривали очі. Бажаю тобі, милий, щоб було все відмінно не тільки на роботі, але і в житті особистому. Бажаю, хлопець коханий мій, щоб був Господь завжди з тобою. З днем народження! Не нудьгуй, подарунки частіше отримуй.

Дивіться також:  Привітання хлопцеві у прозі

Бажаю тобі, мій коханий, славний і дорогою хлопець, в день твого народження ювілейний, щоб всі твої проблеми, біди і негаразди перетворилися в дим. Бажаю тобі, щоб вітер змін поміняв все в твоєму житті в кращу сторону. Бажаю тобі, щоб ти став дорослішим, розумніші, багатшими, крутіше. Нехай твої бажання співпадають з твоїми можливостями. Будь самим багатим і впливовим меном в цьому світі.

У світлий день народження я бажаю тобі, мій коханий, дорогий, самий-пресамый хлопець, щоб ти ходив по життю з високо піднятою головою, аби не здавався ні за яких обставин, щоб завжди посміхався. Нехай сонце завжди буде сяяти для тебе і за тебе. Нехай твої друзі захищають тебе від проблем і турбот, вчасно підставляючи міцне плече. Зі святом тебе, рідна!

Бажаю тобі я в день народження твій, щоб проплив всі річки, озера і моря, залишаючись самим собою. Бажаю, щоб у теплі краї потрапив ти, неодмінно, щоб там ти подзарядился прекрасним тропічним настроєм. В день твого народження, коханий мій хлопець, бажаю тобі ніколи не зупинятися на досягнутому і вірити в те, що диво, неодмінно станеться в твоєму житті. Ти цього заслужив.

Бажаю тобі, мій дорогий, такий чудовий, світлий, чистий, яскравий, щоб отримав у подарунок зірки з неба місяць, літо, море і весну. Бажаю, щоб щогодини тобі світило сонце ясне, бажаю, щоб усе на світі було для тебе на цій планеті. Мій коханий, в день народження побажаю відверто пристрасті, ночі і любов, щоб збулися твої мрії. Зі святом!

В день народження побажати я тобі поспішаю, мій самий коханий, єдиний на цій землі хлопець, щоб ти повірив у себе. Бажаю тобі, щоб найсолодші миті в житті ми проводили разом, ділячись таємницями і сподіваннями. Бажаю тобі, щоб ти був здоровим і сильним, міцним і сміливим, закоханим і ніжним, чистим і ніжним. Мій улюблений, загалом, бажаю тобі бути таким, яким ти є зараз. Зі святом!

Дивіться також:  Поздоровлення з днем народження хлопцеві у прозі