Особливі вітання з днем народження дядька в прозі

Бажаю тобі, мій милий дядечко, щоб ти ніколи не зупинявся на досягнутому, щоб мчав вдалечінь зі швидкістю світла. Бажаю тобі повірити в свою значимість, йти по життю з високо піднятою головою. Нехай кожна людина в цьому світі дізнається про тебе і допоможе людям стати краще і прекрасніше. Спасибі тобі за те, що ти є. З днем народження, дорогий! Твоя племінниця.

В день народження твій, дядько мій рідний, дарую тобі все найкраще: світанок, захід, траву нескошенную, звичайно, Божу благодать. Тобі бажаю я не сумувати, бажаю вірити в найпрекрасніше і насолоджуватися ранком ясним. Я, як племінниця, дарувати тобі готова, і чудеса, і ласкаве слово, сьогодні, завтра і потім, і цілий світ, і суп з котом. Тобі дарую все те, чого ти так пристрасно бажаєш.

Сьогодні дуже важливий день для мене і всієї нашої родини. У мого дядька день народження. З самого дитинства він дуже мене любив, грав зі мною, захищав і навчив усьому, що потрібно в житті. Я його теж дуже люблю, і хочу подякувати йому за все, і привітати з цим чудовим святом. Бажаю йому всіх життєвих благ, і ніколи не старіти ні душею, ні тілом!

Я бажаю тобі ніколи не старіти, не хворіти, не страждати. Плакати тільки від щастя, і сміятися щодня. Бажаю купатися в морі любові, засмагати під променями слави і закружляти в цунамі радості. Ніколи не обпектися вогнем зради, не зламатися під вагою зобов’язань і йти по життю подталкиваясь вітром змін. Дядько, вітаю тебе з днем народження!

Самий чудовий дядько на світі, вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі добра, миру, процвітання, успіхів, щастя і тепла. Кожен день нехай тобі посміхається. Бажаю бути на висоті і реалізувати всі свої ідеї. Нехай успіх буде безсумнівним супутником у кожній справі і ніколи не залишає.

Дивіться також:  Привітання з днем народження дядька від племінниці у прозі

Вітаю дорогого дядька з чудесним народженням на білий світ! Бажаю вам блакитного неба і ясного сонця, миру, тепла і світла в душі. Нехай сім’я буде надійним тилом, а домашнє вогнище ніколи не згасне. Бажаю великої і чистої любові, розуміння, поваги, уваги, гармонії з самим собою.

Вітаю чудового дядька з народженням у цьому світі! Бажаю ніколи не хворіти. Міцного здоров’я, достатку, любові, радості, миру, тепла і добра. Нехай цей світ подарує вам все найкраще і винагородить за всі труди, старання і все добро, яке ви зробили для інших.

Милий і улюблений дядько, з народженням на світ! Нехай життя завжди вас тішить і ніколи не заганяє в безвихідь. Нехай у серці живе віра і надія і ні за яких обставин не опускаються руки. Бажаю веселих моментів, радісних пригод, захоплюючих подій.

Дядько самий улюблений мій, бажаю тобі, неодмінно, щоб ти ні за яких обставин не втрачав почуття власної гідності. Бажаю тобі, щоб над твоїм затишним будинком в мирному небі сяяла чарівна веселка, наповнюючи твою душу теплом і магією природи. У день свого ювілейного дня народження бажаю тобі, щоб кожен новий день починався з щирою дружній посмішки!

У день народження славний цей поспішаю побажати тобі, дядечко, світла. Бажаю затишку, любові і тепла, щоб по дорозі життя Фортуна пройшла. Бажаю тобі, щоб кожна людина у цьому світі був готовий підтримати тебе, допомогти підбадьорити у важкій життєвій ситуації. Бажаю, улюблений дядько, щоб радісні зустрічі відбувалися три мільйони раз в день, даруючи тобі почуття необхідності. Зі святом!