Креативне привітання з днем народження у прозі

Хочу від усього серця привітати свою неймовірну, фантастичну, чарівну, просто казкову дружину з Днем народження. Кохана моя, я тебе обожнюю всією душею, навіть не знаю, що б я без тебе робив. Ти завжди мене підтримуєш, допомагаєш, приділяєш увагу. Спасибі тобі, мила, що ти є.

Вітаю з Днем народження саму чудову жінку у Всесвіті – мою дружину. Заради тебе я готовий звернути гори, перепливти океани, з-під землі дістати те, чого тільки забажає твоя душа, лише б ти була безмежно щасливою і шалено радіти. Рідна моя, ти моє щастя, я люблю тебе всім серцем.

Колишній чоловік вже ти сьогодні…
Вітаю тебе від щирого серця з днем народження!
Нехай забудуться всі прикрощі, і чекає попереду тебе тільки щасливе життя!
Бажаю тобі, щоб всі проблеми раптом стали мізерними і незначними, а добро – неодмінно великим і всеосяжним!
Зі святом!

Вітаю тебе з днем народження, колишній чоловік мій!
Побажаю тобі сили, мужності та впевненості, щоб довести розпочату справу до кінця! Це нелегко. Але твоя цілеспрямованість обов’язково візьме своє, будь певен!
Щастя тебе чекає, я це точно знаю! Ти гідний кращого життя! І вона у тебе буде!

Бажаю тобі в день твого народження, мій коханий, щоб ти ніколи і нікому не переходив дорогу. Бажаю тобі всього самого прекрасного, чудового і правильного в цьому світі. Бажаю тобі платити завжди по рахунках, але ніколи не переплачувати. Бажаю, щоб відсотки за вкладами були високими, а відсотки по іпотеці фантастично низькими. У день народження, коханий, бажаю стати щасливим!

В день твого народження бажаю тобі всього і дуже багато: щастя і миру, успіху і везіння, удачі та стрімкого кар’єрного зростання. Бажаю тобі, щоб ти завжди знаходив час для активного відпочинку, бажаю, щоб твої друзі допомагали тобі йти по життю легко, весело і завжди знаходити місце для несподіванок. Бажаю, мій коханий, щоб ти ніколи не втрачав почуття гумору і частіше сміявся. Зі святом!

Дивіться також:  Привітання з днем народження Олександру у прозі

Бажаю тобі в ювілейний день твого народження, аби ти ніколи не боявся свого майбутнього, а примножував і додавав своє багатство. Бажаю, дорогоцінний і самий улюблений коханець, щоб всі твої найзаповітніші і таємні бажання неодмінно збулися, подарувавши тобі найсолодші миті. Бажаю тобі, милий мій, щоб не переставав вірити в себе і близьких тобі людей. З днем народження!

В день народження твій, коханець солодкий мій, славний і успішний, щоб по життю йшов неквапно. Щоб вірив і любив, щоб на руках носив, щоб веселився і пустував, щоб мене, неодмінно, любив. Бажаю тобі, щоб ти ніколи не втрачав почуття гумору і вражав всіх безмежною довірою. В цей чудовий свято бажаю тобі, щоб всі твої проблеми звернулися в дим. Все буде добре!

Бажаю нести і далі свій невичерпний оптимізм, свою безмежну турботу і бути нам надійною опорою в цьому божевільному, але дуже красивому світі. З усією душевною теплотою поздоровляю вас з чудовим святом – Днем вашого народження, теща! Хай радість буде істинною, а щастя справжнім!

В день твого народження ювілейний бажаю тобі, щоб ти не хвилювалася за дрібниці, щоб залишалася собою в будь-якій ситуації. Бажаю тобі, щоб будь-яка надзвичайна ситуація закінчувалася просто чудово. Бажаю тобі, тещенька, щоб ти не зраджувала своїх переконань. Знай, що твій чудовий зять завжди буде готовий захистити і підтримати, прийняти і зрозуміти тебе. Зі святом!