Красиві привітання з днем народження тітки від племінника у прозі

Племінник бажає своїй тітоньці, щоб вона ніколи не сумувала, не втрачала самовладання. Бажаю тобі поїхати цього року на тихе, синє і неймовірно ласкаве море, яке буде качати тебе на своїх хвилях. Бажаю, щоб кожен твій день був вщерть наповнений любов’ю і теплом, добром і надією, душевною силою і вірою. В день твого народження бажаю тобі ніколи не поступатися в силі своїм ворогам!

У ювілейний день народження твій бажаю тобі, моя найдорожча у світі тітонька, щоб ти отримала в подарунок божественні квіти, які все твоє життя буде вражати тебе своїм ароматом. Бажаю тобі, щоб кожен з нас вважав за честь бути поруч з тобою, допомагати тобі, підтримувати тебе кожен день і годину. Бажаю тобі, як племінник, щоб ти менше довіряла людям, які можуть заподіяти тобі біль. Зі святом!

Бажаю тобі, як твій самий чудовий і відданий в світі племінник, щоб ти змогла подарувати мені цілий світ. Бажаю тобі не сумувати, не засмучуватися через дрібниці, весело реготати в обличчя бід і проблем. В день твого народження ювілейний бажаю тобі, люба моя тітонька, щоб тебе огорнула густа пелена щастя і добра, ласки Божої і надії, успіху і світу, удачі і яскравих спогадів. З днем народження!

Бажаю, кохана моя тітонька, в твоїй душі хвилю тепла, бажаю миру і чудес, щоб шумів чарівний ліс. Бажаю тобі з захопленням, як твій племінник, щоб тебе з наснагою з життя радість за руки вела. Бажаю тобі не здаватися, бажаю тобі не пустувати, бажаю частіше посміхатися і просто найкращою бути. В день твого народження бажаю тобі добрих снів, бажаю задоволення життям, щоб ти знайшла свою любов.

Дивіться також:  Привітання з днем народження бабусі своїми словами

В день народження твій бажаю тобі миру і щастя, любові найміцнішою на світі, а ще мільйон чудових снів. Бажаю тобі, щоб ти ніколи не переставала любити життя і веселитися в колі близьких друзів і подруг. Бажаю тобі, моя люба тітонька, щоб ти завжди була веселою і доброзичливою, щоб допомогла тим, хто потребує твоєї допомоги. Бажаю, щоб свято в твоєму домі був завжди. Твій племінник.

Бажаю тобі, тітонька моя прекрасна, щоб добре сонечко ясне зустрічало тебе своїм теплом і турботою щоранку. У цей прекрасний день нехай всі твої найзаповітніші бажання, мрії неодмінно збудуться. Бажаю в день твого народження, аби ти ніколи не боялася бути самою собою. Нехай тебе огорнуть пухнастою хмаркою насолоду і любов, віра і щастя. З днем народження! Твій племінник.

В день народження твій чарівний бажає тобі племінник коханий твій, щоб ти, тітонька прекрасна, краще всіх у світі була. Бажаю тобі, щоб взимку і влітку, навесні і восени все тобі чудово вдавалося, щоб була щаслива круглий рік, потопаючи в любовному цвітінні. В цей чудовий свято бажаю рук – фортеці, вдома – затишку, тіла – здоров’я, роботі – кар’єрного злету. Зі святом!

Бажаю тобі, тітонько, почути в шумі хвиль житейського моря радісні вісті. Бажаю тобі здійснення всіх самих чудових бажань. Бажаю, щоб кожен новий день приносив тобі задоволення і найтепліші спогади. Бажаю, щоб ти зустрічала свого племінника радісною усмішкою і не втрачала надії на щасливе особисте життя. Нехай кожен із нас буде готовий змінити твоє життя на краще.

Бажаю в день народження ювілейний тобі, мила моя і славна тітонька, сто тисяч солодких поцілунків, мільйон страсних днів і ночей, а також, виконання самої заповітної мрії. У цей день хочу побажати тобі віри і надії, любові і тепла, радості і добра. Нехай кожен твій друг буде самим надійним і близьким, самим дивним і яскравим в твоєму житті. Зі святом, дорога! Твій племінник.

Дивіться також:  Поздоровлення в прозі для Максима

Племінник бажає тобі, тітка солодка, щоб все було у житті твоєму гладко, щоб губи посміхалися, щоб ніколи і ніде не здавалася. Бажаю тобі, моя хороша, щоб гостьею непрошеної в душу твою увірвалася справжня міцна і чиста любов. В день твого народження бажаю тобі міцного здоров’я, душевної теплоти і самої світлої печалі. Бажаю тобі, щоб ти залишалася самою собою. З днем народження!