Короткі привітання з днем народження у прозі

Бажаю тобі, щоб всі твої найзаповітніші бажання неодмінно збулися, даруючи тобі радісні вісті. Бажаю, щоб у твоїй квартирі назавжди оселилися любов, успіх, надія і турбота. Зі святом!

Бажаю тобі, щоб всі твої печалі і проблеми, образи і біди втекли геть. Бажаю, щоб світило у твоє вікно веселе сонечко, приносячи в душу радість та дзвінкий захват, сміливість і віру в краще.

В день твого народження бажаю тобі наснаги, натхнення і щастя, позбавлення від напастей. Бажаю тобі, щоб у цьому різнобарвному світі все було тільки для тебе, щоб частіше посміхалася і вірила в себе.

Бажаю в день народження тобі всього самого прекрасного на світі, бажаю здоров’я і багатства, любові і успіху, радості і натхнення. Бажаю, щоб поруч з тобою завжди були добрі й надійні люди.

У день народження бажаю тобі здійснення всіх заповітних бажань, щоб всі твої солодкі сни виявлялися віщими. Бажаю, щоб твоя голова паморочилася від радості і любові, віри і насолоди.

Бажаю тобі, щоб у день твого народження твої проблеми і безглузді образи перетворилися в дим. Бажаю, щоб все у цьому божевільному світі крутилося навколо тебе і дарувало тобі радість.

В день народження чудовий бажаю тобі, щоб всі твої надійні і добрі друзі завжди збиралися за твоїм рясною столом. Бажаю, щоб ти частіше подорожувала і наповнювалася новими емоціями.

Бажаю тобі в день народження нереального терпіння, удачі, любові, успіху і солов’їного сміху. Бажаю, щоб ти ніколи не переставав вірити в найсвітліші емоції і радісні вісті. Зі святом!

Бажаю в день прекрасний тобі, щоб ти не переставав займатися спортом і брати високі бар’єри. Бажаю, щоб ти був самим здоровим і щасливим, сміливим і надійною людиною.

Дивіться також:  Привітання з днем народження тещі в прозі

В день твого народження бажаю тобі з захопленням, щоб у твоєму домі оселилися особисте щастя і нестримна любов, пристрасть і надія на краще. Бажаю, щоб ти залишався самим собою в будь-якій ситуації.

Бажаю тобі, щоб у день твого народження, неодмінно, напали на тебе зміни на краще, маленькі радості і надії. Бажаю, щоб всі твої близькі люди були здорові, успішні і багаті. Зі святом!

У це прекрасне свято бажаю тобі прагнення до кращого, бажаю, щоб у твоєму домі завжди було щастя і любов. Бажаю, щоб у день твого народження твій гаманець наповнився мільйонами.

Бажаю, щоб у день твого народження ти зловив порив попутного вітру і помчав на нього в казкову країну щастя і любові. Бажаю, щоб твій кар’єрний ріст не заважав тобі в особистому житті.

В день твого народження бажаю тобі мільйони яскравих вражень, хороводу добрих і веселих думок. Бажаю, щоб всі твої перемоги і успіхи примножувалися, а біди розсипалися в дим.

Бажаю тобі, щоб у домі панував спокій і порядок, любов і надія, віра і успішне завершення всіх справ. Бажаю, щоб начальник подарував тобі кар’єрне зростання і величезну надбавку до зарплати.

У це прекрасне свято поспішаю подарувати тобі чаклунство, магію і найпрекрасніші хвилинки. Бажаю, щоб ти виконувала всі свої найзаповітніші мрії, щоб ангели небесні подарували тобі любов.

Бажаю тобі, щоб Бог тебе оберігав від проблем і образ, щоб прогнав геть жалю. Бажаю, щоб ти ніколи не зраджував близьких по духу і серця людей. Бажаю вірити в щиру і світлу любов.

У це прекрасне свято поспішаю побажати тобі радості і надії на краще, бажаю, щоб ти долала всі труднощі одним махом. Бажаю, щоб ніколи не хворіла ні душею, ні серцем.

Дивіться також:  Зворушливі поздоровлення з днем народження свекру від невістки у прозі

Бажаю, щоб твої очі світилися радістю, щоб все навколо змогли зрозуміти і підтримати тебе в будь-якій скрутній ситуації. Бажаю, щоб у день твого народження твої бажання обов’язково збулися.

В день народження чудовий побажаю тобі щастя, ласки небесної, настроенья річного. Бажаю тобі, щоб у твоєму житті не було місця образам, щоб твій люблячий чоловік носив тебе на руках.

Бажаю тобі, щоб тебе оберігали небесні ангели, які завжди підтримають тебе у важкій ситуації. Бажаю, щоб у день твого народження твої проблеми перестрибнули на твоїх ворогів.

В день твого народження бажаю тобі з захопленням, щоб тебе змогли дізнатися з натовпу радості і щастя, захоплення і успіхи, удачі і везіння, сміх і захоплення. Зі святом тебе!

Бажаю тобі, щоб ти танцювала на хмарах, зачіпаючи долонями золоті зірочки. Бажаю, щоб твої очі сяяли від натхнення, щастя і радості бажаю тобі, щоб ти не переставала вірити в казки.

В день твого народження хочу побажати із захопленням, щоб не було місця в душі образ і проблем, непорозумінь і зла. Бажаю, щоб всі твої друзі завжди могли допомогти й підтримати тебе.

Бажаю тобі, щоб у день твого народження завжди були поруч з тобою вірні і віддані твоєму серцю друзі. Бажаю, щоб всі твої найзаповітніші бажання неодмінно збулися. Зі святом!