Гарні поздоровлення з днем народження жінці начальникові у прозі

Бажаємо Вам, мила і найпрекрасніша світі жінка-начальник, аби Ви ніколи не залишалися наодинці зі своїми почуттями. Бажаємо, щоб Ви не сумували і ніколи не здавалися, навіть якщо весь світ впаде. Нехай після дня Вашого народження, дорога наша, Ваше життя наповниться здоров’ям і багатством, теплом і впевненістю в собі. Зі святом! Будьте самою собою!

Бажаємо в день народження, начальниця справедлива наша, щоб лише тілом стали старше, щоб душею зовсім не старіли. Бажаємо, щоб легко летіли дні тижня, даруючи Вам самі тільки яскраві миті і мільйон корисних знайомств. В цей день неодмінно постукає у Ваші двері щастя і ніжна любов, успішне завершення всіх справ і відмінні бізнес-плани. Ми пишаємося Вами!

У день народження Ваш ювілейний бажаємо, наша люба, золота і сама турботлива на світі начальниця, щоб Ви не сумували на дрібниці, щоб не ображалися на нестримані зауваження конкурентів, згорають від заздрості. Бажаємо, щоб Ви ніколи не втрачали віру в краще і частіше відчували, як пролітає свіжий вітер змін. Нехай в цей чудовий день збудуться всі Ваші бажання!

У цей прекрасний день бажаю Вам, дорога начальниця, щоб Ви завжди були добрі до нас, а ми обіцяємо беззаперечно виконувати всі накази. Бажаємо, щоб кожен ранок посміхалося Вам веселе сонечко, щоб вітерець приносив у дім любов і зміни. Бажаємо Вам ніколи не втомлюватися, а кожен день відпочивати душею і серцем на виробництві. Ми страшенно раді, що у нас ТАКА начальниця!

В день народження побажати ми хочемо Вам не сумувати, веселитися, пісні співати, посміхатися і конкурентами вертіти. Бажаємо, щоб кожен день і годину ми поважали, обожнювали і цінували Вас, щоб не втомлювалися дивуватися Вашій дбайливістю, працездатністю і спокійним ставленням до працівників. Бажаємо в день народження Ваш, наша начальниця, щоб все, що Ви задумали, неодмінно, здійснилися!

Дивіться також:  Привітання з днем народження коханій жінці в прозі

Бажаємо в день народження Вам, найбільш справедлива наша начальниця, щоб Ви завжди були здоровою і радісною, успішної і справедливою, яскравою і світлою. В цей святковий час хочемо побажати Вам миру у всьому світі, яскравих вражень, величезного терпіння. Хай буде все тільки для Вас на цій величезній планеті, а люди завжди будуть захоплюватися Вашими діловими та людськими якостями.

В це свято яскравий бажаємо Вам, дорога начальниця, щоб у Вашому домі назавжди оселився білий голуб миру і милосердя. Бажаємо, щоб кожен з нас зміг розповісти Вам про своїх захоплених почуття, які ми відчуваємо при вигляді Вас. Це дуже сміливо стати жінкою-начальницею, яка легко розбирається у всіх нюансах нашого суто чоловічого виробництва. З днем народження! З ювілеєм!

Бажаємо Вам від усієї душі, дорога і найпрекрасніша в світі начальниця, щоб ніхто і ніколи в цьому світі не зміг заподіяти біль. Бажаємо, щоб кожен день у Ваш будинок і в наш світлий офіс частіше вривався дух свободи і любові, здоров’я і світла, дива і радості. На цьому світі немає більш добросердої і світлого, милого і турботливого, співчуваючого і добродушного людини, ніж Ви. Зі святом!

Бажаємо, аби Ви ніколи не залишалися наодинці зі своїми бідами і проблемами, ворогами і зрадою. Бажаємо, щоб завжди поряд з нашої чудової начальницею крокували вірні друзі, які розуміють і люблять Вас люди. Нехай всі бажання, мрії і мрії обов’язково здійсняться і здійсняться в цьому ювілейному році. Нехай кожен із нас буде пишатися тим, що знайомий з Вами. З днем народження!

У цей прекрасний святковий день, день Вашого народження, наша дорога начальниця, муза нашого офісу, поспішаємо побажати здоров’я. Адже, якщо воно буде, то немов намистинки на волосінь, нанижутся щастя і любов, віра і надія, сміливість і чари, радість і успіх, а також, довіра та вдячність. Бажаємо, щоб усі Ваші бажання здійснилися, а бізнес-плани принесли величезний дохід. Зі святом!

Дивіться також:  Жартівливі поздоровлення з днем народження жінці в прозі