Гарні поздоровлення коханому у прозі

Бажаю тобі, мій коханий, дорогий, бажаний і сміхотливий, щоб ти не сумував, щоб все прощав гріхи, щоб вірив і любив життя. Бажаю тобі в день народження, щоб у твоєму животі вирував дух любові, немов бульбашки нарзану. Бажаю, щоб всі твої мрії та потаємні бажання неодмінно збулися точь-в-точь. Бажаю, щоб ти повірив в чудеса і допоміг оточуючим тебе людям стати щасливішими.

В день твого народження бажаю тобі радості й особистого щастя, багатства і міцного здоров’я, світла і найсолодша в світі кохання. Бажаю тобі, коханий, щоб твої очі сяяли від річного піднесеного настрою. Бажаю тобі стрімкого кар’єрного злету, який подарує тобі найбільш радісні емоції. В цей чудовий день бажаю тобі добра і допомоги вищих сил. Зі святом!

Бажаю тобі, дорогий, найкращий і рідний, в день твого народження я безмежного терпіння, везіння і кар’єрного зростання і друга, неодмінно, вірного. Бажаю, кохана, щоб сонячний промінчик намалював тобі картину світлого та квітучого майбутнього, яскравих райдужних фарб, щоб не жаліла для тебе життя. Бажаю тобі завжди вірити в себе і вміти знаходити в оточуючих тебе людях все саме хороше.

В день твого народження бажаю тобі я везіння, бажаю любові довгоочікуваної і жити за законами сезаму. Бажаю в багатстві купатися і ніколи, рідний, не засмучуватися, бажаю прощати і любити, бажаю мріяти і втілювати все в реальність. Бажаю тобі, коханий, щоб всі твої справи закінчувалися лише успіхом і стабільним доходом. У цей день бажаю тобі радості й обожнювання твоїх друзів і рідних.

Бажаю тобі в день твого народження, мій коханий, щоб ти ніколи і нікому не переходив дорогу. Бажаю тобі всього самого прекрасного, чудового і правильного в цьому світі. Бажаю тобі платити завжди по рахунках, але ніколи не переплачувати. Бажаю, щоб відсотки за вкладами були високими, а відсотки по іпотеці фантастично низькими. У день народження, коханий, бажаю стати щасливим!

Дивіться також:  Слова привітання з днем народження племінниці в прозі

В день твого народження бажаю тобі всього і дуже багато: щастя і миру, успіху і везіння, удачі та стрімкого кар’єрного зростання. Бажаю тобі, щоб ти завжди знаходив час для активного відпочинку, бажаю, щоб твої друзі допомагали тобі йти по життю легко, весело і завжди знаходити місце для несподіванок. Бажаю, мій коханий, щоб ти ніколи не втрачав почуття гумору і частіше сміявся. Зі святом!

Бажаю тобі, дорогий мій найулюбленіший у світі чоловік, щоб ти ніколи не розчаровувався в житті і не втрачав почуття гумору. Бажаю, щоб ти частіше посміхався і розкидав по світу рятувальні круги оптимізму і веселощів. Бажаю, щоб ласкаві й ніжні почуття частіше приходили в твій дім, оточуючи тебе турботою, увагою і дружньою підтримкою. З днем народження!

Бажаю бути яскравим і захоплюючим, чуттєвим і пристрасним, красивим внутрішньо і зовні. Бажаю тобі частіше посміхатися і дарувати всім свою любов і дружбу. Мій улюблений, бажаю завжди залишатися собою, навіть коли зробиш саму запаморочливу кар’єру у всесвіті. В день твого народження бажаю тобі радіти самим незначним пустячкам. Зі святом, коханий!

В день твого народження бажаю тобі всього самого чудового, бажаю щирих і світлих почуттів, сміху і веселощів. Бажаю, улюблений мій чоловік, щоб в спину тобі дув попутний вітер, що приносить зміни на краще. Бажаю, щоб всі твої справи вирішувалися самі собою: легко, просто і без матеріальних витрат. Бажаю, щоб ти повірив, нарешті, себе і своїх близьких людей.

Бажаю тобі, дорогий мій чоловік, щоб ти був багатим і щасливим, але ніколи не стикався з заздрістю, злом і зрадою. Бажаю, коханий, щоб ти завжди був готовий допомогти і підтримати навіть незнайомим людям. Бажаю, щоб ти залишався самим собою в самій кризової і, здавалося б, самою нерозв’язною ситуації. Нехай всі твої біди і проблеми звернуться в дим. З твоїм днем, милий!

Дивіться також:  Привітання з днем народження Соні у прозі