Гарне поздоровлення в прозі чоловікові

Я вітаю Вас, дорогий іменинник, з цим чудовим святом – Днем Вашого народження! Бажаю, щоб рівною атласною, м’якою стрічкою стелилась Вам під ноги життєва дорога! Нехай на ній не буде нерівних швів, зазубрин, проломів. Ідіть вперед весело, з оптимізмом дивлячись у майбутнє!

Дорогий іменинник! Вітаю з Днем народження! Я бажаю, щоб вікна Вашої душі були відчинені для свіжих, яскравих, сонячних емоцій, усміхненого настрою та нових друзів! Нехай ніщо не затьмарить Вашу посмішку! Будьте сміливі, рішучі та відважні, перемагайте невпевненість і вірте в перемогу!

Вітаю Вас з Днем народження, дорогий іменинник! Щиро бажаю, щоб у Вашій душі завжди панувало сонячне, веселе, бабочковое літо! Нехай хмур і сльота ніколи не оселяться у Вашому серці! Нехай тепло близьких і улюблених зігріває Вас у важкий час. І самі будьте джерелом радості!

З Днем народження Вас, дорогий іменинник! В цей радісний день я хочу побажати Вам, щоб Ваше життя була схожа на веселку – нехай в ній присутні різні поєднання кольорів і відтінків! Хай барвистим, яскравим, наповненим цікавими подіями, зустрічами та щасливими буде Ваша доля!

Дорогий іменинник! Вітаю тебе з цим чудовим радісним святом – Днем твого народження! Від усієї душі бажаю тобі не закривати бронею цинізму віру в чудо! Будь мудрим, але не скептичною, не переставай шукати в людях добро, а в житті – нові відкриття! Будь щасливим та успішним у всьому!

З Днем народження тебе, дорогий іменинник! Щиро бажаємо в цей день, щоб по бурхливому морю життя ти вів свій корабель впевненою рукою, твердо знаючи, що ніякі мілині, рифи, шторми і урагани не страшні ні тобі, ні твоїм близьким! Будь капітаном свого життя! Відмінного здоров’я, радості і щастя тобі!

Дивіться також:  Невеликі привітання з днем народження чоловікові у прозі

Вітаю тебе, дорогий, милий іменинник! Бажаю в будь-яких обставинах, якими б складними вони не були, зберігати моральну чистоту і вірність своїм принципам! На будь-яку життєву ситуацію дивись з оптимізмом і вмикай почуття гумору для вирішення найскладніших проблем! Рівною життєвої дороги!

Дорогий іменинник! Вітаю з цим радісним і веселим святом – Днем твого народження! Від усього серця бажаю, щоб твоє життя була схожа на дзвінку, легку мелодію. Нехай кожна нотка-подія гармонійно вплітається в канву нотного ритмічного візерунка! І нехай ця мелодія буде мажорній!

Вітаю з Днем народження, милий іменинник! Від усієї душі бажаю тобі, щоб кожне ранок сонячний промінь або крапелька дощу, або сніжинка або новий зелений листок дарували тобі усміхнене настрій на весь день! Нехай у твоєму житті не буде поганої погоди і недобрих людей! Щастя тобі, натхнення!

Рідний мій іменинник! Вітаю з Днем народження! Щиро бажаю бути осередком оптимізму, доброго гумору, веселощів, дотепності і добра! Нехай оточуючі черпають у тебе без міри позитивних емоцій! Нехай всі починання закінчуються грандіозним успіхом і дають натхнення для нових ідей.